Špičasti hrib 2006Naša maskota

Gorenjski pokal
SAM 2008
Železna Kapla 07
Arhiv
Sponzorji
Povezave
 

Info

 

 

 

   6. tek na Špičasti hrib

Fotogalerija


Organizator:     Klub Trmastih Preddvor                                   Razpis  

Kraj:                Spodnja Besnica pri Kranju

Datum:             nedelja, 23. april 2006 ob 10.00

Proge:             3,68 km, višinska razlika 435 m

           2,52 km,  višinska razlika 50 m (mlajše kategorije)*

Kontakt:         Janez Ferlic, 031/561-663, janez.ferlic@gmail.com

Število prijavljenih: 148

 
Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 19 Pečnik Shizuko 1946 Iskratel 00:37:45.21 00:00:00.00

Ženske D (od 50 do 59 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 62 Grm Olga 1949 TRMASTI Preddvor 00:30:04.75 00:00:00.00
2 32 Bizjak Urška 1949 Gorenjski Glas 00:33:41.09 00:03:36.34
3 92 Moser Marija 1956 Gorenjski Glas 00:38:18.32 00:08:13.57
4 101 Vrhunc Marjeta 1956 Lesce 00:38:25.86 00:08:21.11
5 80 Hribernik Marinka 1952 Gorenjski Glas 00:46:08.82 00:16:04.07

Ženske C (od 40 do 49 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 97 Lapanja Marinka 1965 Idrija 00:29:07.62 00:00:00.00
2 91 Jelovčan Ana 1966 Gorenjski Glas 00:30:10.44 00:01:02.82
3 22 Bregar Renata 1961 Kalipso 00:31:17.00 00:02:09.38
4 107 Bajželj Mojca 1964 Kranj 00:38:02.19 00:08:54.57
5 96 Senjak Zdravka 1960 Gorenjski Glas 00:38:29.86 00:09:22.24
6 125 Uran Mojca 1964 Tekaški forum 00:38:31.14 00:09:23.52
7 33 Lotrič Neva 1960 Rokovnači Besnica 00:41:49.52 00:12:41.90

Ženske B (od 30 do 39 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 120 Šuštaršič Mateja 1973 AK Portovald 00:24:01.35 00:00:00.00
2 47 Race Petra 1975 Radovljica 00:32:26.68 00:08:25.33
3 102 Malovrh Urška 1976 Gorenjski Glas 00:35:36.32 00:11:34.97
4 98 Močnik Jelka 1968 Tekaški forum Cerkno 00:38:28.68 00:14:27.33
5 56 Bajželj Jana 1969 Duplje 00:40:06.95 00:16:05.60

Ženske A (do 29 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 4 Novak Špela 1987 AK Triglav 00:28:16.38 00:00:00.00
2 71 Šolar Manca 1990 TSK Merkur 00:28:52.02 00:00:35.64
3 21 Tomec Katja 1988 KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:31.65 00:01:15.27
4 126 Balantič Katja 1991 TSK JUB DOL 00:31:22.11 00:03:05.73
5 83 Kalan Špela 1989 Naklo 00:31:23.19 00:03:06.81
6 40 Oman Jana 1982 Žabnica 00:32:07.44 00:03:51.06
7 84 Kalan Urška 1994 Naklo 00:32:27.42 00:04:11.04
8 89 Drakslar Maja 1977 Duplje 00:32:53.70 00:04:37.32
9 87 Hren Petra 1990 TK Šmarnogorska naveza 00:32:58.85 00:04:42.47
10 81 Valant Nataša 1978 Bled 00:33:30.61 00:05:14.23
11 63 Slavec Živa 1980 Besnica 00:36:04.11 00:07:47.73
12 85 Triler Magda 1992 Naklo 00:36:52.46 00:08:36.08
13 79 Hribernik Ajda 1990 Gorenjski Glas 00:39:09.23 00:10:52.85

Moški F (60 let in starejši)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 28 Rožič Luka 1946 GRS Tržič 00:26:26.62 00:00:00.00
2 44 Bertoncelj Andrej 1940 Kondor Godešič 00:30:08.89 00:03:42.27
3 11 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 00:31:03.85 00:04:37.23
4 78 Hribernik Franc 1941 Gorenjski Glas 00:31:21.86 00:04:55.24
5 82 Reš Jaka 1935 ŠD Radovljica 00:32:41.81 00:06:15.19
6 38 Pajk Peter 1944 TK Bohinj 00:35:19.31 00:08:52.69
7 13 Hrovat Janez 1932 DU Begunje 00:38:49.44 00:12:22.82
8 20 Geč Blaž 1933 Podutik 00:42:37.67 00:16:11.05
9 12 Rus Joža 1943 Begunje 00:45:19.48 00:18:52.86
10 14 Skumavc Frido 1939 Lesce 00:46:07.64 00:19:41.02

Moški E (od 50 do 59 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 36 Šavs Ivan 1956 Fitnes Power Fit 00:22:33.29 00:00:00.00
2 72 Setnikar Pavel 1955 Tapos Medvode 00:24:19.52 00:01:46.23
3 59 Kukman Iztok 1954 Ljubljana 00:24:38.83 00:02:05.54
4 50 Udovič Janez 1953 Fitnes Powerfit 00:24:46.86 00:02:13.57
5 24 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 00:27:25.61 00:04:52.32
6 131 Drakslar Janez 1953 TRMASTI Preddvor 00:27:41.05 00:05:07.76
7 109 Erznožnik Srečko 1954 Šk. Loka 00:29:29.65 00:06:56.36
8 29 Lotrič Marjan 1951 Gorenjski Glas 00:29:42.00 00:07:08.71
9 108 Kemperle Cveto 1950 Podbrdo 00:29:54.54 00:07:21.25
10 34 Bizjak Martin 1947 Gorenjski glas 00:30:28.38 00:07:55.09
11 103 Sedej Lado 1948 Modri dirkač 00:30:58.30 00:08:25.01
12 132 Križnar Boris 1955 TRMASTI Preddvor 00:31:41.12 00:09:07.83
13 16 Knavs Anton 1956 KLJUKA 00:31:44.34 00:09:11.05
14 99 Vrhunc Jože 1948 TK Bohinj 00:32:11.23 00:09:37.94
15 117 Bojkov Bojan 1954 ŠD Calcit 00:33:06.20 00:10:32.91
16 95 Krmelj Pavel 1949 Škofja Loka 00:38:12.41 00:15:39.12

Moški D (od 40 do 49 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 61 Pototschnik Reinhold 1965 LG Südkarnten 00:22:31.40 00:00:00.00
2 58 Šubic Marko 1965 ŠD Tabor Žiri 00:23:09.01 00:00:37.61
3 127 Koder Franci 1957 Gorenjski glas 00:23:28.14 00:00:56.74
4 115 Hafner Jože 1962 Kondor Godešič 00:23:37.90 00:01:06.50
5 104 Kok Drago 1963 TK Šmarnogorska naveza 00:23:45.63 00:01:14.23
6 114 Kavčič Janez 1960 Železniki 00:23:59.92 00:01:28.52
7 113 Avguštin Iztok 1965 Kondor Godešič 00:24:34.11 00:02:02.71
8 88 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 00:24:44.27 00:02:12.87
9 52 Čarman Janez 1961 TERMO Šk. Loka 00:25:09.25 00:02:37.85
10 41 Pobežin Robert 1966 TK Šmarnogorska naveza 00:25:15.82 00:02:44.42
11 45 Homec Stane 1959 ŠD Marmor Hotavlje 00:25:43.76 00:03:12.36
12 17 Kirm Jože 1965 Kovor 00:25:59.99 00:03:28.59
13 68 Šolar Boštjan 1966 ŠD Bela Peč - Podblica 00:26:02.31 00:03:30.91
14 9 Žlebič Štefan 1957 OPTIKA MONOKEL 00:26:21.66 00:03:50.26
15 116 Trontelj Bogo 1965 Tekaški forum 00:27:23.76 00:04:52.36
16 55 Okršlar Marko 1958 ŠD Krtina 00:27:44.91 00:05:13.51
17 77 Vašl Rudi 1959 TEŠ 00:28:11.91 00:05:40.51
18 118 Rajh Marko 1963 AGP Pro 00:28:29.47 00:05:58.07
19 100 Močnik Akeksander 1965 TF Cerkno 00:28:30.02 00:05:58.62
20 128 Valant Frenk 1958 Bled 00:28:40.45 00:06:09.05
21 35 Červ Tone 1966 Gorenjski Glas 00:29:12.83 00:06:41.43
22 18 Pirc Franci 1965 Iskratel 00:29:45.71 00:07:14.31
23 60 Bogataj Bojan 1964 Tekaški forum 00:30:11.69 00:07:40.29
24 26 Petek Marjan 1958 TRMASTI Preddvor 00:30:36.45 00:08:05.05
25 31 Kožuh Jernej 1962 Golnik 00:30:51.91 00:08:20.51
26 69 Šolar Franc 1959 ŠD Bela Peč - Podblica 00:31:31.77 00:09:00.37
27 8 Kalan Matjaž 1960 Gorenjski Glas 00:31:48.57 00:09:17.17
28 30 Gorjanc Anton 1963 Tekaški forum 00:32:24.20 00:09:52.80
29 86 Hren Tibor 1960 TK Šmarnogorska naveza 00:32:26.01 00:09:54.61
30 3 Božič Vilko 1964 Tekaški forum 00:35:00.64 00:12:29.24
31 124 Uran Bojan 1958 Tekaški forum 00:35:21.43 00:12:50.03
32 111 Baloh Igor 1958 Hitra Ježka 00:39:49.52 00:17:18.12

Moški C (od 30 do 39 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 105 Hrovat Boštjan 1976 AK Portovald 00:19:58.60 00:00:00.00
2 5 Alič Simon 1971 ŠD Peklenk 00:20:33.41 00:00:34.81
3 48 Soklič Tomaž 1974 Žena 00:21:19.23 00:01:20.63
4 25 Zupančič Marjan 1971 KGT Papež 00:21:43.19 00:01:44.59
5 94 Močnik Metod 1968 ŠD Calcit 00:22:39.24 00:02:40.64
6 43 Brenk Matjaž 1974 ŠD Žabnica 00:24:32.40 00:04:33.80
7 23 Gaber Borut 1967 Reteče 00:24:48.69 00:04:50.09
8 106 Stare Miro 1976 Kranj 00:24:50.82 00:04:52.22
9 54 Sojer Branko 1974 Tekaški forum 00:25:02.49 00:05:03.89
10 93 Bregar Metod 1969 TK Šmarnogorska naveza 00:25:13.67 00:05:15.07
11 119 Černe Andrej 1969 Grosuplje 00:26:01.28 00:06:02.68
12 129 Jeler Milan 1968 Klub Trmastih 00:26:18.11 00:06:19.51
13 122 Šenk Dominik 1975 Tržič 00:26:23.90 00:06:25.30
14 123 Boltez Iztok 1968 TRMASTI Preddvor 00:26:28.57 00:06:29.97
15 39 Kemec Velimir 1976 Velenje 00:26:33.62 00:06:35.02
16 27 Zupančič Luis 1973 Tržič 00:27:08.21 00:07:09.61
17 51 Zupančič Tomaž 1969 AD Olimpik 00:27:13.64 00:07:15.04
18 76 Podviz Gregor 1974 ŠD Brazde vzdržljivosti 00:27:42.82 00:07:44.22
19 57 Bajželj Blaž 1967 Duplje 00:28:02.19 00:08:03.59
20 90 Erjavec Blaž 1972 Saxonia - Tržič 00:28:05.20 00:08:06.60
21 15 Pernar Stane 1968 Besnica 00:28:48.38 00:08:49.78
22 10 Mohorič Primož ml. 1971 Bar Mitnica 00:29:33.29 00:09:34.69
23 74 Šramel Ervin 1967 Tekaški forum 00:30:22.65 00:10:24.05
24 130 Jagodic Joža 1967 Preddvor 00:36:37.18 00:16:38.58
25 37 Železnik Rolando 1972 Tekaški forum 00:37:56.74 00:17:58.14

Moški B (od 20 do 29 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 49 Zarnik Sebastjan 1977 KGT Papež 00:19:15.49 00:00:00.00
2 75 Kuhar Nejc 1985 TTSO Jezersko 00:20:58.54 00:01:43.05
3 53 Gregoršanec Sebastjan 1977 AK Portovald 00:22:28.21 00:03:12.72
4 7 Brezovar Simon 1986 Gorski Tekači Dravlje 00:23:41.90 00:04:26.41
5 42 Berce Matija 1977 Podnart 00:24:14.19 00:04:58.70
6 73 Jereb Klemen 1980 Šk. Loka 00:25:35.09 00:06:19.60
7 6 Grmšek Jure 1981 Komenda 00:26:41.91 00:07:26.42
8 66 Valjavec Jure 1981 Besnica 00:26:47.22 00:07:31.73
9 64 Delovec Luka 1980 Šenčur 00:27:16.41 00:08:00.92
10 112 Baloh David 1981 Hitra Ježka 00:27:54.24 00:08:38.75
11 67 Čadež Blaž 1981 AD Železniki 00:28:44.62 00:09:29.13
12 65 Žan Bojan 1978 Trmasti outsider 00:29:50.91 00:10:35.42
13 110 Kozina Damijan 1977 ŠD Voglje 00:30:44.28 00:11:28.79

Moški A (do 19 let)
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 46 Oblak Matija 1991 TERMO Šk. Loka 00:24:22.08 00:00:00.00
2 70 Karničar Gašper 1988 ŠD Jezersko 00:26:59.43 00:02:37.35
3 121 Arh Klemen 1990 Preddvor 00:28:45.93 00:04:23.85
4 2 Božič Aljaž 1996 Tekaški forum 00:31:32.37 00:07:10.29
5 1 Božič Anže 1994 Tekaški forum 00:32:55.20 00:08:33.12

Deklice A (do 10 let) - ni za Gorenjski pokal
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 251 Plaznik Anja 1996 TK Šmarnogorska naveza 00:11:42.6 00:00:00.00
2 249 Plaznik Maja 1998 TK Šmarnogorska naveza 00:12:50.4 00:01:07.80
3 244 Klemenčič Polona 1997 ŠD Bela Peč - Podblica 00:13:41.1 00:01:58.50
4 246 Bajželj Meta 1999 TSK Merkur 00:16:04.1 00:04:21.50

Dečki A (do 10 let) - ni za Gorenjski pokal
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 259 Udir Gregor 1996 Besnica 00:13:06.8 00:00:00.00
2 256 Trontelj Žiga 1996 Ljubljana 00:13:07.9 00:00:01.10
3 247 Bajželj Matija 1996 TSK Merkur 00:14:08.9 00:01:02.10
4 255 Trontelj Luka 1999 OŠ Miška Kranjca 00:14:28.7 00:01:21.90

Deklice B (od 11 do 15 let) - ni za Gorenjski pokal
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 252 Močnik Vanja 1993 Tekaški forum Cerkno 00:12:35.2 00:00:00.00
2 248 Šolar Ajda 1995 ŠD Bela Peč 00:13:32.7 00:00:57.50
3 253 Bajželj Neža 1995 Kranj 00:15:52.9 00:03:17.70

Dečki B (od 11 do 15 let) - ni za Gorenjski pokal
Mesto Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost.
1 250 Plaznik Matic 1993 TK Šmarnogorska naveza 00:09:31.2 00:00:00.00
2 245 Klemenčič Blaž 1995 ŠD Bela Peč - Podblica 00:11:24.5 00:01:53.30
3 258 Jagodic Martin 1994 Preddvor 00:11:27.1 00:01:55.90
4 257 Arh Matej 1993 Preddvor 00:11:27.5 00:01:56.30
5 260 Udir Jurij 1994 Besnica 00:20:38.8 00:11:07.60



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. abs Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost. abs.
1 49 Zarnik Sebastjan 1977 KGT Papež 00:19:15.49 00:00:00.00
2 105 Hrovat Boštjan 1976 AK Portovald 00:19:58.60 00:00:43.11
3 5 Alič Simon 1971 ŠD Peklenk 00:20:33.41 00:01:17.92
4 75 Kuhar Nejc 1985 TTSO Jezersko 00:20:58.54 00:01:43.05
5 48 Soklič Tomaž 1974 Žena 00:21:19.23 00:02:03.74
6 25 Zupančič Marjan 1971 KGT Papež 00:21:43.19 00:02:27.70
7 53 Gregoršanec Sebastjan 1977 AK Portovald 00:22:28.21 00:03:12.72
8 61 Pototschnik Reinhold 1965 LG Südkarnten 00:22:31.40 00:03:15.91
9 36 Šavs Ivan 1956 Fitnes Power Fit 00:22:33.29 00:03:17.80
10 94 Močnik Metod 1968 ŠD Calcit 00:22:39.24 00:03:23.75
11 58 Šubic Marko 1965 ŠD Tabor Žiri 00:23:09.01 00:03:53.52
12 127 Koder Franci 1957 Gorenjski glas 00:23:28.14 00:04:12.65
13 115 Hafner Jože 1962 Kondor Godešič 00:23:37.90 00:04:22.41
14 7 Brezovar Simon 1986 Gorski Tekači Dravlje 00:23:41.90 00:04:26.41
15 104 Kok Drago 1963 TK Šmarnogorska naveza 00:23:45.63 00:04:30.14
16 114 Kavčič Janez 1960 Železniki 00:23:59.92 00:04:44.43
17 42 Berce Matija 1977 Podnart 00:24:14.19 00:04:58.70
18 72 Setnikar Pavel 1955 Tapos Medvode 00:24:19.52 00:05:04.03
19 46 Oblak Matija 1991 TERMO Šk. Loka 00:24:22.08 00:05:06.59
20 43 Brenk Matjaž 1974 ŠD Žabnica 00:24:32.40 00:05:16.91
21 113 Avguštin Iztok 1965 Kondor Godešič 00:24:34.11 00:05:18.62
22 59 Kukman Iztok 1954 Ljubljana 00:24:38.83 00:05:23.34
23 88 Rozman Aleš 1963 ŠD Lom 00:24:44.27 00:05:28.78
24 50 Udovič Janez 1953 Fitnes Powerfit 00:24:46.86 00:05:31.37
25 23 Gaber Borut 1967 Reteče 00:24:48.69 00:05:33.20
26 106 Stare Miro 1976 Kranj 00:24:50.82 00:05:35.33
27 54 Sojer Branko 1974 Tekaški forum 00:25:02.49 00:05:47.00
28 52 Čarman Janez 1961 TERMO Šk. Loka 00:25:09.25 00:05:53.76
29 93 Bregar Metod 1969 TK Šmarnogorska naveza 00:25:13.67 00:05:58.18
30 41 Pobežin Robert 1966 TK Šmarnogorska naveza 00:25:15.82 00:06:00.33
31 73 Jereb Klemen 1980 Šk. Loka 00:25:35.09 00:06:19.60
32 45 Homec Stane 1959 ŠD Marmor Hotavlje 00:25:43.76 00:06:28.27
33 17 Kirm Jože 1965 Kovor 00:25:59.99 00:06:44.50
34 119 Černe Andrej 1969 Grosuplje 00:26:01.28 00:06:45.79
35 68 Šolar Boštjan 1966 ŠD Bela Peč - Podblica 00:26:02.31 00:06:46.82
36 129 Jeler Milan 1968 Klub Trmastih 00:26:18.11 00:07:02.62
37 9 Žlebič Štefan 1957 OPTIKA MONOKEL 00:26:21.66 00:07:06.17
38 122 Šenk Dominik 1975 Tržič 00:26:23.90 00:07:08.41
39 28 Rožič Luka 1946 GRS Tržič 00:26:26.62 00:07:11.13
40 123 Boltez Iztok 1968 TRMASTI Preddvor 00:26:28.57 00:07:13.08
41 39 Kemec Velimir 1976 Velenje 00:26:33.62 00:07:18.13
42 6 Grmšek Jure 1981 Komenda 00:26:41.91 00:07:26.42
43 66 Valjavec Jure 1981 Besnica 00:26:47.22 00:07:31.73
44 70 Karničar Gašper 1988 ŠD Jezersko 00:26:59.43 00:07:43.94
45 27 Zupančič Luis 1973 Tržič 00:27:08.21 00:07:52.72
46 51 Zupančič Tomaž 1969 AD Olimpik 00:27:13.64 00:07:58.15
47 64 Delovec Luka 1980 Šenčur 00:27:16.41 00:08:00.92
48 116 Trontelj Bogo 1965 Tekaški forum 00:27:23.76 00:08:08.27
49 24 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica 00:27:25.61 00:08:10.12
50 131 Drakslar Janez 1953 TRMASTI Preddvor 00:27:41.05 00:08:25.56
51 76 Podviz Gregor 1974 ŠD Brazde vzdržljivosti 00:27:42.82 00:08:27.33
52 55 Okršlar Marko 1958 ŠD Krtina 00:27:44.91 00:08:29.42
53 112 Baloh David 1981 Hitra Ježka 00:27:54.24 00:08:38.75
54 57 Bajželj Blaž 1967 Duplje 00:28:02.19 00:08:46.70
55 90 Erjavec Blaž 1972 Saxonia - Tržič 00:28:05.20 00:08:49.71
56 77 Vašl Rudi 1959 TEŠ 00:28:11.91 00:08:56.42
57 118 Rajh Marko 1963 AGP Pro 00:28:29.47 00:09:13.98
58 100 Močnik Akeksander 1965 TF Cerkno 00:28:30.02 00:09:14.53
59 128 Valant Frenk 1958 Bled 00:28:40.45 00:09:24.96
60 67 Čadež Blaž 1981 AD Železniki 00:28:44.62 00:09:29.13
61 121 Arh Klemen 1990 Preddvor 00:28:45.93 00:09:30.44
62 15 Pernar Stane 1968 Besnica 00:28:48.38 00:09:32.89
63 35 Červ Tone 1966 Gorenjski Glas 00:29:12.83 00:09:57.34
64 109 Erznožnik Srečko 1954 Šk. Loka 00:29:29.65 00:10:14.16
65 10 Mohorič Primož ml. 1971 Bar Mitnica 00:29:33.29 00:10:17.80
66 29 Lotrič Marjan 1951 Gorenjski Glas 00:29:42.00 00:10:26.51
67 18 Pirc Franci 1965 Iskratel 00:29:45.71 00:10:30.22
68 65 Žan Bojan 1978 Trmasti outsider 00:29:50.91 00:10:35.42
69 108 Kemperle Cveto 1950 Podbrdo 00:29:54.54 00:10:39.05
70 44 Bertoncelj Andrej 1940 Kondor Godešič 00:30:08.89 00:10:53.40
71 60 Bogataj Bojan 1964 Tekaški forum 00:30:11.69 00:10:56.20
72 74 Šramel Ervin 1967 Tekaški forum 00:30:22.65 00:11:07.16
73 34 Bizjak Martin 1947 Gorenjski glas 00:30:28.38 00:11:12.89
74 26 Petek Marjan 1958 TRMASTI Preddvor 00:30:36.45 00:11:20.96
75 110 Kozina Damijan 1977 ŠD Voglje 00:30:44.28 00:11:28.79
76 31 Kožuh Jernej 1962 Golnik 00:30:51.91 00:11:36.42
77 103 Sedej Lado 1948 Modri dirkač 00:30:58.30 00:11:42.81
78 11 Sitar Slavko 1939 ŠD Mošnje 00:31:03.85 00:11:48.36
79 78 Hribernik Franc 1941 Gorenjski Glas 00:31:21.86 00:12:06.37
80 69 Šolar Franc 1959 ŠD Bela Peč - Podblica 00:31:31.77 00:12:16.28
81 2 Božič Aljaž 1996 Tekaški forum 00:31:32.37 00:12:16.88
82 132 Križnar Boris 1955 TRMASTI Preddvor 00:31:41.12 00:12:25.63
83 16 Knavs Anton 1956 KLJUKA 00:31:44.34 00:12:28.85
84 8 Kalan Matjaž 1960 Gorenjski Glas 00:31:48.57 00:12:33.08
85 99 Vrhunc Jože 1948 TK Bohinj 00:32:11.23 00:12:55.74
86 30 Gorjanc Anton 1963 Tekaški forum 00:32:24.20 00:13:08.71
87 86 Hren Tibor 1960 TK Šmarnogorska naveza 00:32:26.01 00:13:10.52
88 82 Reš Jaka 1935 ŠD Radovljica 00:32:41.81 00:13:26.32
89 1 Božič Anže 1994 Tekaški forum 00:32:55.20 00:13:39.71
90 117 Bojkov Bojan 1954 ŠD Calcit 00:33:06.20 00:13:50.71
91 3 Božič Vilko 1964 Tekaški forum 00:35:00.64 00:15:45.15
92 38 Pajk Peter 1944 TK Bohinj 00:35:19.31 00:16:03.82
93 124 Uran Bojan 1958 Tekaški forum 00:35:21.43 00:16:05.94
94 130 Jagodic Joža 1967 Preddvor 00:36:37.18 00:17:21.69
95 37 Železnik Rolando 1972 Tekaški forum 00:37:56.74 00:18:41.25
96 95 Krmelj Pavel 1949 Škofja Loka 00:38:12.41 00:18:56.92
97 13 Hrovat Janez 1932 DU Begunje 00:38:49.44 00:19:33.95
98 111 Baloh Igor 1958 Hitra Ježka 00:39:49.52 00:20:34.03
99 20 Geč Blaž 1933 Podutik 00:42:37.67 00:23:22.18
100 12 Rus Joža 1943 Begunje 00:45:19.48 00:26:03.99
101 14 Skumavc Frido 1939 Lesce 00:46:07.64 00:26:52.15

Ženske
Mesto. abs Št. štev. Priimek in Ime Letnik Klub / kraj Čas Zaost. abs.
1 120 Šuštaršič Mateja 1973 AK Portovald 00:24:01.35 00:00:00.00
2 4 Novak Špela 1987 AK Triglav 00:28:16.38 00:04:15.03
3 71 Šolar Manca 1990 TSK Merkur 00:28:52.02 00:04:50.67
4 97 Lapanja Marinka 1965 Idrija 00:29:07.62 00:05:06.27
5 21 Tomec Katja 1988 KGT PAPEŽ KAMNIK 00:29:31.65 00:05:30.30
6 62 Grm Olga 1949 TRMASTI Preddvor 00:30:04.75 00:06:03.40
7 91 Jelovčan Ana 1966 Gorenjski Glas 00:30:10.44 00:06:09.09
8 22 Bregar Renata 1961 Kalipso 00:31:17.00 00:07:15.65
9 126 Balantič Katja 1991 TSK JUB DOL 00:31:22.11 00:07:20.76
10 83 Kalan Špela 1989 Naklo 00:31:23.19 00:07:21.84
11 40 Oman Jana 1982 Žabnica 00:32:07.44 00:08:06.09
12 47 Race Petra 1975 Radovljica 00:32:26.68 00:08:25.33
13 84 Kalan Urška 1994 Naklo 00:32:27.42 00:08:26.07
14 89 Drakslar Maja 1977 Duplje 00:32:53.70 00:08:52.35
15 87 Hren Petra 1990 TK Šmarnogorska naveza 00:32:58.85 00:08:57.50
16 81 Valant Nataša 1978 Bled 00:33:30.61 00:09:29.26
17 32 Bizjak Urška 1949 Gorenjski Glas 00:33:41.09 00:09:39.74
18 102 Malovrh Urška 1976 Gorenjski Glas 00:35:36.32 00:11:34.97
19 63 Slavec Živa 1980 Besnica 00:36:04.11 00:12:02.76
20 85 Triler Magda 1992 Naklo 00:36:52.46 00:12:51.11
21 19 Pečnik Shizuko 1946 Iskratel 00:37:45.21 00:13:43.86
22 107 Bajželj Mojca 1964 Kranj 00:38:02.19 00:14:00.84
23 92 Moser Marija 1956 Gorenjski Glas 00:38:18.32 00:14:16.97
24 101 Vrhunc Marjeta 1956 Lesce 00:38:25.86 00:14:24.51
25 98 Močnik Jelka 1968 Tekaški forum Cerkno 00:38:28.68 00:14:27.33
26 96 Senjak Zdravka 1960 Gorenjski Glas 00:38:29.86 00:14:28.51
27 125 Uran Mojca 1964 Tekaški forum 00:38:31.14 00:14:29.79
28 79 Hribernik Ajda 1990 Gorenjski Glas 00:39:09.23 00:15:07.88
29 56 Bajželj Jana 1969 Duplje 00:40:06.95 00:16:05.60
30 33 Lotrič Neva 1960 Rokovnači Besnica 00:41:49.52 00:17:48.17
31 80 Hribernik Marinka 1952 Gorenjski Glas 00:46:08.82 00:22:07.47