1. tek Gorenjskega GlasaNaša maskota

Gorenjski pokal
SAM 2008
Železna Kapla 07
Arhiv
Sponzorji
Povezave
 

Info

 

 

 

1. Tek Gorenjskega glasa FOTO 1
Preddvor, 22.9.2007 FOTO 2
Podatki o tekmi:
Organizator: Gorenjski glas in Klub trmastih Preddvor
Vodja tekmovanja: Janez Ferlic
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Proge:
550 m, 1100 m, 11.040 m
Število prijavljenih: 257
Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1273Uršič Urša2000AK Kobarid00:02:22.300:00:00.040
2272Cukjati Hana2000AK Kobarid00:02:28.100:00:05.835
3256Kepic Tjaša2000Olševek00:02:46.500:00:24.231
4288Triler Maruša2001OŠ Naklo00:02:47.700:00:25.428
5252Bajželj Urša2000OŠ Stražišče00:02:48.100:00:25.826
6227Močnik Maja2002TF Cerkno00:02:56.300:00:34.025
7250Marin Ana2002Tržiške strele00:03:11.600:00:49.324
8247Perko Neža2001Tržiške strele00:03:12.400:00:50.123
9216Malovrh Lara2002Gorenjski glas00:03:16.300:00:54.022
10264Kavčič Liza2002Tržiške strele00:03:18.000:00:55.721
11232Matanovič Tajda2001France Prešeren00:03:20.100:00:57.820
12292Zadravec Teja2003Kranj00:03:39.600:01:17.319
13300Bertoncelj Maša2004Kondor Godešič00:03:46.800:01:24.518
14277Potočnik Monika2002ŠD Bela Peč - Podblica00:03:47.400:01:25.117
15295Zupan Neža2003Vrtec00:03:47.500:01:25.216
16276Potočnik Katja2002ŠD Bela Peč - Podblica00:03:52.100:01:29.815

Dečki A (do 7 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1269Berginc Matic2000AK Kobarid00:02:03.500:00:00.040
2279Dobrovljc Žan2000OŠ Borovnica00:02:09.400:00:05.935
3220Pipp Nejc2000AK Škofja Loka00:02:16.200:00:12.731
4267Flajnik Bine2000Zgornja Besnica00:02:21.800:00:18.328
5280Dobrovljc Matic2000OŠ Borovnica00:02:31.600:00:28.126
6296Zupan Peter2000OŠ Koseze00:02:46.800:00:43.325
7293Zadravec Tim2001Kranj00:02:47.700:00:44.224
8238Novak Peter2001Kmetija Novak00:02:48.400:00:44.923
9236Kostanjevec Luka2001Kmetija Novak00:02:53.000:00:49.522
10281Vozelj Mark2002Naklo00:02:58.300:00:54.821
11283Dežman Jaša2002Preska00:03:07.400:01:03.920
12234Trček Jure2001OŠ Žiri00:03:10.500:01:07.019
13240Rehberger Lan2001Vrtec00:03:12.200:01:08.718
14290Kovačič Bine2003Vrtec00:03:17.700:01:14.217
15287Erlah Nik2003Tržič00:04:25.400:02:21.916

Deklice B (od 8 do 9 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1262Klemenčič Nina1998TSK Merkur Tržiške strele00:02:02.800:00:00.040
2291Zadravec Nina1998Kranj00:02:17.700:00:14.935
3278Šenk Ana1998Jezersko00:02:17.900:00:15.131
4266Golmajer Osmič Roza1998TSK Merkur Kranj00:02:22.200:00:19.428
5282Vozelj Tais1999Naklo00:02:28.200:00:25.426
6244Sladič Iza1998OŠ Simona Jenka00:02:35.200:00:32.425
7260Bajželj Meta1999TSK Merkur Kranj00:02:40.500:00:37.724
8258Katrašnik Nika1998OŠ Besnica00:02:41.900:00:39.123
9275Potočnik Ana1999Zgornja Besnica00:02:52.900:00:50.122

Dečki B (od 8 do 9 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1243Karničar Luka1998Jezersko00:02:05.000:00:00.040
2242Karničar Kristjan1999Jezersko00:02:17.300:00:12.335
3286Medmeš Blaž1998OŠ Kamnik00:02:19.000:00:14.031
4257Kepic Gregor1998Olševek00:02:24.300:00:19.328
5239Novak Jure1999Kmetija Novak00:02:24.900:00:19.926
6251Mlakar Tim1998Tržiške strele00:02:25.000:00:20.025
7222Jagodic Andrej1998Preddvor00:02:32.500:00:27.524
8224Hudelja Vid1999OŠ Matija Valjavec00:02:33.600:00:28.623
9274Belec Luka1998Predoslje00:02:36.300:00:31.322
10217Malovrh Anže1999Gorenjski glas00:02:37.100:00:32.121

Deklice C (od 10 do 11 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1259Klemenčič Anita1996TSK Merkur Tržiške strele00:01:54.500:00:00.040
2268Flajnik Eva1997OŠ Besnica00:02:07.500:00:13.035
3298Erjavec Karin1996OŠ Križe00:02:13.500:00:19.031
4248Perko Manca1996Tržiške strele00:02:16.000:00:21.528
5219Kociper Saša1997OŠ Matija Valjavec00:02:23.100:00:28.626
6253Roblek Nika1996OŠ Matija Valjavec00:02:26.700:00:32.225
7271Majnik Manca1997OŠ Simona Jenka00:02:27.100:00:32.624
8284Primožič Maša1997OŠ Olševek00:02:42.500:00:48.023

Dečki C (od 10 do 11 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1249Marin Anže1996TSK Merkur Tržiške strele00:01:57.200:00:00.040
2261Štepec Jakob1996TSK Merkur Kranj00:02:03.000:00:05.835
3223Jagodic Primož1996Preddvor00:02:12.300:00:15.131
4231Pintar Luka1997Grče00:02:15.300:00:18.128
5230Hrnjaz David1997Grče00:02:29.500:00:32.326
6263Bajželj Matija1996TSK Merkur Kranj00:02:29.700:00:32.525
7215Lakner Tadej1997Gorenjski glas00:02:38.800:00:41.624
8297Strniša Jakob1997OŠ Preddvor00:02:41.600:00:44.423

Mladinke A (od 12 do 13 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1270Berginc Samantha1995AK Kobarid00:04:23.700:00:00.040
2241Stenovec Anja1994Jezersko00:04:30.300:00:06.635
3265Grum Antheja1995TSK Merkur Tržiške strele00:04:41.300:00:17.631
4289Kovačič Ana1994OŠ Simona Jenka00:05:32.700:01:09.028
5245Bajželj Neža1995ŠD Kranj00:05:37.400:01:13.726
6285Primožič Manja1995OŠ Matija Valjavec00:05:43.900:01:20.225

Mladinci A (od 12 do 13 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1225Planinc Vid1995OŠ Matija Valjavec00:04:18.200:00:00.040
2237Novak Luka1998Kmetija Novak00:05:05.100:00:46.935
3235Kostanjevec Gašper1997Kmetija Novak00:05:17.200:00:59.031
4218Kociper Žiga1995OŠ Matija Valjavec00:05:18.800:01:00.628
5294Valenta Rok1995OŠ Tržič00:05:19.000:01:00.826

Mladinke B (od 14 do 15 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1255Kozjek Tina1993Šmarnogorska naveza00:04:04.600:00:00.040
2254Kozjek Katja1992Šmarnogorska naveza00:04:07.900:00:03.335
3233Vidmar Sara1992OK Azimut00:04:28.700:00:24.131
4221Hodelja Marta1993OŠ Matija Valjavec00:05:06.500:01:01.928

Mladinci B (od 14 do 15 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1226Arh Matej1993Preddvor00:04:04.500:00:00.040
2229Čamdžič Armin1993Kranj00:04:26.000:00:21.535
3228Matanovič Uroš1993Kranj00:05:10.800:01:06.331
4116Kašpar Žiga1993TK Šmarnogorska naveza00:49:36.300:45:31.828

Ženske E (60 let in starejše)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
183Žmavc Marija1942Gorenjski glas01:11:03.700:00:00.040

Ženske D (od 50 do 59 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
151Finžgar Nadja1951Gorenjski glas00:55:19.400:00:00.040
2163Moser Marija1956Gorenjski glas00:57:06.400:01:47.035
347Vertnik Ivanka1957Gorenjski polet00:58:15.700:02:56.331
412Anžel Jožica1955Škofja Loka00:58:47.100:03:27.728
599Bizjak Urška1949Gorenjski glas00:59:53.600:04:34.226
620Podpečan Andreja1957Čistilni servis Sonce01:04:09.100:08:49.725
775Koprivšek Justina1953Domžale01:05:55.800:10:36.424
834Grohar Danica1953Preddvor01:09:22.800:14:03.423
914Finžgar Jožica1952Polet01:12:03.800:16:44.422

Ženske C (od 40 do 49 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1162Jelovčan Ana1966Gorenjski glas00:54:25.400:00:00.040
253Kalan Alenka1966Gorenjski glas00:55:00.600:00:35.235
354Bregar Renata1961Gorenjski glas00:55:23.600:00:58.231
428Šilar Nuša1958Kranj00:58:01.300:03:35.928
511Šinkovec Judita1958Škofja Loka01:00:14.700:05:49.326
673Čarman Mateja1962Škofja Loka01:00:34.100:06:08.725
779Tomazin Daša1965Tekaški forum01:01:33.800:07:08.424
835Bajželj Mojca1964Stražišče01:03:54.200:09:28.823
9140Bolka Anka1960Gorenjski glas01:04:11.800:09:46.422
1067Teran Irena1962Tržič01:05:58.400:11:33.021
1193Tornar Irena1964Kranj01:05:59.300:11:33.920
12149Jerman Karin1967Tekaški forum01:10:23.800:15:58.419

Ženske B (od 30 do 39 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
136Klemenčič Mateja1972Tržiške strele00:48:49.100:00:00.040
278Race Petra1975AD Bled00:50:42.500:01:53.435
3169Karlin Urška1971Škofja Loka00:51:42.900:02:53.831
4161Robnik Urška1974MNZ-Policija00:52:12.600:03:23.528
531Malovrh Urška1976Gorenjski glas00:52:33.300:03:44.226
6158Baloh Janja1973Polet00:52:37.500:03:48.425
7129Červ Saša1970Gorenjski glas00:53:02.300:04:13.224
8111Kržič Karmen1970Kranj00:54:47.500:05:58.423
9152Kristanc Vesna1972Kranj00:55:29.500:06:40.422
10145Bajec Klara1972ŠD KPK00:56:49.000:07:59.921
11147Zadravec Barbara1970Kranj00:56:51.300:08:02.220
1289Valenta Lidija1974Visoko00:57:07.600:08:18.519
13134Burnik Bojana1971Polet00:57:11.400:08:22.318
1419Kenda Vanja1970Etiketa Žiri00:59:52.300:11:03.217
15160Šavs Špela1970Preddvor01:03:34.400:14:45.316
1638Albreht Nataša1970bled01:04:14.100:15:25.015
1732Bajželj Jana1969Duplje01:04:25.200:15:36.114
18155Ude Urška1974Tržič01:05:36.800:16:47.713
1926Karničar Polona1976Jezersko01:06:26.400:17:37.312

Ženske A (do 29 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
185Šink Petra1980AK Triglav Kranj00:42:21.200:00:00.040
2170Oman Jana1982Gorenjski glas00:47:22.300:05:01.135
3143Šolar Manca1990Gorenjski glas00:48:31.000:06:09.831
430Flerin Mojca1980Kamnik00:50:18.200:07:57.028
5141Rostohar Kaja1980BF00:54:39.900:12:18.726
695Čebulj Alenka1979Mengeš01:02:01.900:19:40.725
765Berce Urša1980Radovljica01:03:59.400:21:38.224
887Dedič Jereb Amina1980Škofja Loka01:07:58.500:25:37.323
9121Grmek Irena1978Domžale01:09:18.900:26:57.722
1094Tornar Petra1993OŠ Predoslje01:12:02.000:29:40.821

Moški F (60 let in starejši)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
16Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:49:19.400:00:00.040
2105Bertoncelj Peter1943Kondor Godešič00:49:41.000:00:21.635
345Ambrož Janez1939Snakovo tim00:51:07.000:01:47.631
498Bizjak Martin1947Gorenjski glas00:51:11.200:01:51.828
5144Pintar Miro1947ŠD Pungert00:51:46.400:02:27.026
657Florjančič Ivan1941ŠD Medicus00:53:51.800:04:32.425
784Širovnik Janez1941Gorenjski glas00:57:06.400:07:47.024
8166Srimac Anton1945ŠD Medicus00:57:16.800:07:57.423
944Soklič Ludvik1938DU Tržič00:59:16.400:09:57.022
1016Pajk Peter1944TK Bohinj00:59:46.600:10:27.221
1177Race Zdenko1943Bled01:02:07.200:12:47.820
1261Ličof Miro1944Tekaški forum01:08:03.300:18:43.919
1391Ziherl Tone1947Kranj01:11:05.900:21:46.518

Moški E (od 50 do 59 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1156Setnikar Pavel1955Tapos Medvode00:42:50.400:00:00.040
2130Šenk Milan1956GRS Jezersko00:44:05.200:01:14.835
318Kemperl Zvone1957PD Komenda00:45:38.000:02:47.631
471Jesenko Andrej1957Škofja Loka00:47:09.700:04:19.328
5128Kerkez Vinko1955Kljuke00:48:19.700:05:29.326
613Ražman Miro1953Maraton- Novo mesto00:49:51.400:07:01.025
710Križnar Boris1955Klub trmastih00:50:57.600:08:07.224
840Erlah Pavel1948PD Križe00:52:16.400:09:26.023
9114Kuhlang Stjepan1954Odpisani gamsi00:52:35.700:09:45.322
10132Erznožnik Srečko1954Škofja Loka00:52:39.400:09:49.021
1141Ahačič Janez1954Gorenjski glas00:53:58.400:11:08.020
1250Jelenc Vid1950KD Mengeš00:54:19.300:11:28.919
13151Bedekovič Klemen1951ŠD Kranj00:55:01.500:12:11.118
1427Vrhunc Jože1948TK Bohinj00:55:17.400:12:27.017
1555Senjak Marijan1953Gorenjski glas01:00:53.200:18:02.816
1637Špik Anton1950Tržiške strele01:01:46.300:18:55.915
17115Erzin Miro1955Odpisani gamsi01:05:41.200:22:50.814
1815Grum Miroslav1955Tržič01:05:56.700:23:06.313
199Naglič Mihael1952Gorenjski glas01:08:05.200:25:14.812
19148Zaplotnik Cveto1957Beležimo čas01:08:05.200:25:14.812

Moški D (od 40 do 49 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1107Kalan Tomaž1958Okrepčevalnica Kozolc00:40:32.400:00:00.040
248Katrašnik Lojze1967AGP Pro00:42:15.100:01:42.735
3154Cvajnar Bojan1958Duplje00:42:52.200:02:19.831
4101Šturm Vencelj1964AD Železniki00:43:14.700:02:42.328
5153Weisseisen Boris1967TTSO00:44:26.700:03:54.326
62Savič Miro1960Tekaški forum00:45:11.400:04:39.025
7113Kirm Jože1965Kovor00:46:00.900:05:28.524
872Čarman Janez1961Termo Škofja Loka00:46:37.100:06:04.723
9157Valant Frenk1958Avtomehanika Valant00:46:40.400:06:08.022
10120Arnolj Miloš1958Sijaj d.o.o.00:46:56.200:06:23.821
1164Močnik Aleksander1965Tekaški forum Cerkno00:47:02.000:06:29.620
121Jerič Miha1959Preddvor00:48:32.300:07:59.919
1380Grum Matej1965Tržiške strele00:48:53.900:08:21.518
145Stroj Valentin1961Gorenjski glas00:48:59.900:08:27.517
15100Homec Stane1959ŠD Marmor Hotavlje00:49:15.400:08:43.016
1658Petek Marjan1958Gorenjski glas00:49:17.100:08:44.715
17137Kožuh Jernej1962Kljuka00:49:55.700:09:23.314
1821Trček Simon1966Etiketa Žiri00:50:16.600:09:44.213
19117Klemenčič Pavle1963Hit Otelo00:50:33.500:10:01.112
2033Bajželj Blaž1967Duplje00:50:47.800:10:15.411
2170Rehberger Božo1967Preddvor00:52:50.900:12:18.510
22112Božič Vilko1964Tekaški forum00:53:29.000:12:56.69
2352Kalan Matjaž1960Gorenjski glas00:54:02.900:13:30.58
2468Pintar Drago1959Grče00:57:07.500:16:35.17
2529Sladič Niko1959Kranj00:57:12.000:16:39.66
2697Polajnar Miroslav1965Kranj00:58:15.600:17:43.25
2756Lakner Darko1967Gorenjski glas01:00:53.200:20:20.84
2892Vrhovšek Joško1960Šenčur01:05:22.200:24:49.83

Moški C (od 30 do 39 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
182Hrovat Boštjan1976THB00:37:21.500:00:00.040
2108Pintar Marko1972ŠD Sorica00:38:13.800:00:52.335
3142Kuhar Goran1974Destroyer Team00:40:42.600:03:21.131
4171Bertoncelj Uroš1975Kondor Godešič00:41:01.700:03:40.228
522Maček Stanko1970Adergas00:41:56.500:04:35.026
6106Brenk Matjaž1974ŠD Žabnica00:41:58.900:04:37.425
7133Ulamec Grega1977ŠD Zasip00:42:20.600:04:59.124
8150Mikluš Aljoša1976Kranj00:44:00.200:06:38.723
949Majnik Matej1970Tekaški forum00:44:14.200:06:52.722
10159Grilc Grega197200:44:42.400:07:20.921
1188Jeler Milan1968Klub trmastih00:44:59.800:07:38.320
1224Kostanjevec Stojan1972Kranj00:46:35.400:09:13.919
13126Potočnik Janez1972AGP Pro00:46:46.200:09:24.718
1463Pernar Stane1968AGP Pro00:47:22.300:10:00.817
1542Drinovec Uroš1974AGP Pro00:47:51.300:10:29.816
16124Flajnik Grega1969Gorenjski glas00:47:57.200:10:35.715
17136Černe Andrej1969Grosuplje00:47:59.400:10:37.914
1896Trobec Marjan1969Tekaški forum00:48:20.800:10:59.313
1925Karničar Drejc1970GRS Jezersko00:48:23.300:11:01.812
2066Kaltenkar Matej1973ŠD Dvorska vas00:48:55.200:11:33.711
21122Kavčič Gorazd1974Tržiške strele00:48:57.000:11:35.510
22164Mohorič Primož Ml.1971AK Satler Kranj00:49:14.200:11:52.79
2360Kobilica Primož1971ŠD Gorje00:50:03.800:12:42.38
24165Erjavec Blaž1972Saxonia - Franke Tržič00:50:06.900:12:45.47
253Koselj Robert1971Tekaški forum00:50:57.400:13:35.96
26104Anko Boštjan1970Preddvor00:52:28.400:15:06.95
27110Dežman Robert1968OMV00:52:38.700:15:17.24
2876Koprivšek Boštjan1977Klub Polet00:52:47.000:15:25.53
29125Humerca Klemen1976Radovljica00:53:00.700:15:39.22
30127Pogačnik Igor1970Citroen AH Kranj00:53:41.600:16:20.11
3146Juvan Miha1975KNPP Zg. Kašelj00:53:50.200:16:28.70
3290Henigman Božo1973Bohinjska Bistrica00:54:14.000:16:52.50
3369Rogelj Boštjan1976Šenčur00:55:47.300:18:25.80
34146Golob Dejan1973Zgornja Besnica00:56:47.100:19:25.60
35109Potočnik Andraž1969ŠD Bela Peč - Podblica00:58:03.700:20:42.20
36135Fermišek Viljem1969Mengeš00:59:50.900:22:29.40
3739Albreht Aleš1975Bled01:01:28.500:24:07.00

Moški B (od 20 do 29 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1168Spruk Simon1979Stahovica00:40:40.900:00:00.040
243Trpin Emanuel Sindi1978ŠD Tabor Žiri00:41:14.500:00:33.635
3131Šenk Anže1983TTSO Jezersko00:41:17.900:00:37.031
481Komac Uroš1981Teraž team00:42:05.900:01:25.028
54Tavčar Marko1982PTT00:44:08.400:03:27.526
6102Korenjak Benjamin1978Kranj00:44:19.100:03:38.225
7167Burja Boštjan1982kamnik00:44:58.500:04:17.624
88Kosec Miha1981Vodice00:45:59.900:05:19.023
97Bukovnik Peter1981Preddvor00:48:29.800:07:48.922
1023Dremelj Tomo1983Kranj00:50:59.500:10:18.621
11123Smrkolj Luka1981Karate klub Kranj00:54:41.800:14:00.920
1262Kavčnik Matej1987Fakulteta za šport00:59:57.300:19:16.419
1386Jereb Klemen1980Škofja Loka01:07:58.500:27:17.618

Moški A (do 19 let)
mestošt. štev.Priimek in ImeLetnikklub/krajčaszaost.Točke
1118Oblak Peter1989ŠD Tabor - Termo00:38:52.600:00:00.040
2138Markuš Rok1989KGT Papež00:41:09.800:02:17.235
3139Markuš Klemen1989KGT Papež Kamnik00:41:49.200:02:56.631
4119Oblak Matija1991Termo Škofja Loka00:42:29.700:03:37.128
574Ambrožič Bojan1989SGTŠ Radovljica00:44:33.000:05:40.426
659Arh Klemen1990Preddvor00:49:58.900:11:06.325
717Matanovič Rok1989Šenčur01:01:34.500:22:41.924



Razvrstitev - absolutno
550 m
Dečki
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
1249Marin Anže1996Dečki C (od 10 do 11 let)TSK Merkur Tržiške strele00:01:57.200:00:00.040
2261Štepec Jakob1996Dečki C (od 10 do 11 let)TSK Merkur Kranj00:02:03.000:00:05.835
3269Berginc Matic2000Dečki A (do 7 let)AK Kobarid00:02:03.500:00:06.331
4243Karničar Luka1998Dečki B (od 8 do 9 let)Jezersko00:02:05.000:00:07.828
5279Dobrovljc Žan2000Dečki A (do 7 let)OŠ Borovnica00:02:09.400:00:12.226
6223Jagodic Primož1996Dečki C (od 10 do 11 let)Preddvor00:02:12.300:00:15.125
7231Pintar Luka1997Dečki C (od 10 do 11 let)Grče00:02:15.300:00:18.124
8220Pipp Nejc2000Dečki A (do 7 let)AK Škofja Loka00:02:16.200:00:19.023
9242Karničar Kristjan1999Dečki B (od 8 do 9 let)Jezersko00:02:17.300:00:20.122
10286Medmeš Blaž1998Dečki B (od 8 do 9 let)OŠ Kamnik00:02:19.000:00:21.821
11267Flajnik Bine2000Dečki A (do 7 let)Zgornja Besnica00:02:21.800:00:24.620
12257Kepic Gregor1998Dečki B (od 8 do 9 let)Olševek00:02:24.300:00:27.119
13239Novak Jure1999Dečki B (od 8 do 9 let)Kmetija Novak00:02:24.900:00:27.718
14251Mlakar Tim1998Dečki B (od 8 do 9 let)Tržiške strele00:02:25.000:00:27.817
15230Hrnjaz David1997Dečki C (od 10 do 11 let)Grče00:02:29.500:00:32.316
16263Bajželj Matija1996Dečki C (od 10 do 11 let)TSK Merkur Kranj00:02:29.700:00:32.515
17280Dobrovljc Matic2000Dečki A (do 7 let)OŠ Borovnica00:02:31.600:00:34.414
18222Jagodic Andrej1998Dečki B (od 8 do 9 let)Preddvor00:02:32.500:00:35.313
19224Hudelja Vid1999Dečki B (od 8 do 9 let)OŠ Matija Valjavec00:02:33.600:00:36.412
20274Belec Luka1998Dečki B (od 8 do 9 let)Predoslje00:02:36.300:00:39.111
21217Malovrh Anže1999Dečki B (od 8 do 9 let)Gorenjski glas00:02:37.100:00:39.910
22215Lakner Tadej1997Dečki C (od 10 do 11 let)Gorenjski glas00:02:38.800:00:41.69
23297Strniša Jakob1997Dečki C (od 10 do 11 let)OŠ Preddvor00:02:41.600:00:44.48
24296Zupan Peter2000Dečki A (do 7 let)OŠ Koseze00:02:46.800:00:49.67
25293Zadravec Tim2001Dečki A (do 7 let)Kranj00:02:47.700:00:50.56
26238Novak Peter2001Dečki A (do 7 let)Kmetija Novak00:02:48.400:00:51.25
27236Kostanjevec Luka2001Dečki A (do 7 let)Kmetija Novak00:02:53.000:00:55.84
28281Vozelj Mark2002Dečki A (do 7 let)Naklo00:02:58.300:01:01.13
29283Dežman Jaša2002Dečki A (do 7 let)Preska00:03:07.400:01:10.22
30234Trček Jure2001Dečki A (do 7 let)OŠ Žiri00:03:10.500:01:13.31
31240Rehberger Lan2001Dečki A (do 7 let)Vrtec00:03:12.200:01:15.00
32290Kovačič Bine2003Dečki A (do 7 let)Vrtec00:03:17.700:01:20.50
33287Erlah Nik2003Dečki A (do 7 let)Tržič00:04:25.400:02:28.20

Deklice
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
1259Klemenčič Anita1996Deklice C (od 10 do 11 let)TSK Merkur Tržiške strele00:01:54.500:00:00.040
2262Klemenčič Nina1998Deklice B (od 8 do 9 let)TSK Merkur Tržiške strele00:02:02.800:00:08.335
3268Flajnik Eva1997Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Besnica00:02:07.500:00:13.031
4298Erjavec Karin1996Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Križe00:02:13.500:00:19.028
5248Perko Manca1996Deklice C (od 10 do 11 let)Tržiške strele00:02:16.000:00:21.526
6291Zadravec Nina1998Deklice B (od 8 do 9 let)Kranj00:02:17.700:00:23.225
7278Šenk Ana1998Deklice B (od 8 do 9 let)Jezersko00:02:17.900:00:23.424
8266Golmajer Osmič Roza1998Deklice B (od 8 do 9 let)TSK Merkur Kranj00:02:22.200:00:27.723
9273Uršič Urša2000Deklice A (do 7 let)AK Kobarid00:02:22.300:00:27.822
10219Kociper Saša1997Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Matija Valjavec00:02:23.100:00:28.621
11253Roblek Nika1996Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Matija Valjavec00:02:26.700:00:32.220
12271Majnik Manca1997Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Simona Jenka00:02:27.100:00:32.619
13272Cukjati Hana2000Deklice A (do 7 let)AK Kobarid00:02:28.100:00:33.618
14282Vozelj Tais1999Deklice B (od 8 do 9 let)Naklo00:02:28.200:00:33.717
15244Sladič Iza1998Deklice B (od 8 do 9 let)OŠ Simona Jenka00:02:35.200:00:40.716
16260Bajželj Meta1999Deklice B (od 8 do 9 let)TSK Merkur Kranj00:02:40.500:00:46.015
17258Katrašnik Nika1998Deklice B (od 8 do 9 let)OŠ Besnica00:02:41.900:00:47.414
18284Primožič Maša1997Deklice C (od 10 do 11 let)OŠ Olševek00:02:42.500:00:48.013
19256Kepic Tjaša2000Deklice A (do 7 let)Olševek00:02:46.500:00:52.012
20288Triler Maruša2001Deklice A (do 7 let)OŠ Naklo00:02:47.700:00:53.211
21252Bajželj Urša2000Deklice A (do 7 let)OŠ Stražišče00:02:48.100:00:53.610
22275Potočnik Ana1999Deklice B (od 8 do 9 let)Zgornja Besnica00:02:52.900:00:58.49
23227Močnik Maja2002Deklice A (do 7 let)TF Cerkno00:02:56.300:01:01.88
24250Marin Ana2002Deklice A (do 7 let)Tržiške strele00:03:11.600:01:17.17
25247Perko Neža2001Deklice A (do 7 let)Tržiške strele00:03:12.400:01:17.96
26216Malovrh Lara2002Deklice A (do 7 let)Gorenjski glas00:03:16.300:01:21.85
27264Kavčič Liza2002Deklice A (do 7 let)Tržiške strele00:03:18.000:01:23.54
28232Matanovič Tajda2001Deklice A (do 7 let)France Prešeren00:03:20.100:01:25.63
29292Zadravec Teja2003Deklice A (do 7 let)Kranj00:03:39.600:01:45.12
30300Bertoncelj Maša2004Deklice A (do 7 let)Kondor Godešič00:03:46.800:01:52.31
31277Potočnik Monika2002Deklice A (do 7 let)ŠD Bela Peč - Podblica00:03:47.400:01:52.90
32295Zupan Neža2003Deklice A (do 7 let)Vrtec00:03:47.500:01:53.00
33276Potočnik Katja2002Deklice A (do 7 let)ŠD Bela Peč - Podblica00:03:52.100:01:57.60

1100 m
Mladinci
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
1226Arh Matej1993Mladinci B (od 14 do 15 let)Preddvor00:04:04.500:00:00.040
2225Planinc Vid1995Mladinci A (od 12 do 13 let)OŠ Matija Valjavec00:04:18.200:00:13.735
3229Čamdžič Armin1993Mladinci B (od 14 do 15 let)Kranj00:04:26.000:00:21.531
4237Novak Luka1998Mladinci A (od 12 do 13 let)Kmetija Novak00:05:05.100:01:00.628
5228Matanovič Uroš1993Mladinci B (od 14 do 15 let)Kranj00:05:10.800:01:06.326
6235Kostanjevec Gašper1997Mladinci A (od 12 do 13 let)Kmetija Novak00:05:17.200:01:12.725
7218Kociper Žiga1995Mladinci A (od 12 do 13 let)OŠ Matija Valjavec00:05:18.800:01:14.324
8294Valenta Rok1995Mladinci A (od 12 do 13 let)OŠ Tržič00:05:19.000:01:14.523
9116Kašpar Žiga1993Mladinci B (od 14 do 15 let)TK Šmarnogorska naveza00:49:36.300:45:31.822

Mladinke
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
1255Kozjek Tina1993Mladinke B (od 14 do 15 let)Šmarnogorska naveza00:04:04.600:00:00.040
2254Kozjek Katja1992Mladinke B (od 14 do 15 let)Šmarnogorska naveza00:04:07.900:00:03.335
3270Berginc Samantha1995Mladinke A (od 12 do 13 let)AK Kobarid00:04:23.700:00:19.131
4233Vidmar Sara1992Mladinke B (od 14 do 15 let)OK Azimut00:04:28.700:00:24.128
5241Stenovec Anja1994Mladinke A (od 12 do 13 let)Jezersko00:04:30.300:00:25.726
6265Grum Antheja1995Mladinke A (od 12 do 13 let)TSK Merkur Tržiške strele00:04:41.300:00:36.725
7221Hodelja Marta1993Mladinke B (od 14 do 15 let)OŠ Matija Valjavec00:05:06.500:01:01.924
8289Kovačič Ana1994Mladinke A (od 12 do 13 let)OŠ Simona Jenka00:05:32.700:01:28.123
9245Bajželj Neža1995Mladinke A (od 12 do 13 let)ŠD Kranj00:05:37.400:01:32.822
10285Primožič Manja1995Mladinke A (od 12 do 13 let)OŠ Matija Valjavec00:05:43.900:01:39.321

11040 m
Moški
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
182Hrovat Boštjan1976Moški C (od 30 do 39 let)THB00:37:21.500:00:00.040
2108Pintar Marko1972Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Sorica00:38:13.800:00:52.335
3118Oblak Peter1989Moški A (do 19 let)ŠD Tabor - Termo00:38:52.600:01:31.131
4107Kalan Tomaž1958Moški D (od 40 do 49 let)Okrepčevalnica Kozolc00:40:32.400:03:10.928
5168Spruk Simon1979Moški B (od 20 do 29 let)Stahovica00:40:40.900:03:19.426
6142Kuhar Goran1974Moški C (od 30 do 39 let)Destroyer Team00:40:42.600:03:21.125
7171Bertoncelj Uroš1975Moški C (od 30 do 39 let)Kondor Godešič00:41:01.700:03:40.224
8138Markuš Rok1989Moški A (do 19 let)KGT Papež00:41:09.800:03:48.323
943Trpin Emanuel Sindi1978Moški B (od 20 do 29 let)ŠD Tabor Žiri00:41:14.500:03:53.022
10131Šenk Anže1983Moški B (od 20 do 29 let)TTSO Jezersko00:41:17.900:03:56.421
11139Markuš Klemen1989Moški A (do 19 let)KGT Papež Kamnik00:41:49.200:04:27.720
1222Maček Stanko1970Moški C (od 30 do 39 let)Adergas00:41:56.500:04:35.019
13106Brenk Matjaž1974Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Žabnica00:41:58.900:04:37.418
1481Komac Uroš1981Moški B (od 20 do 29 let)Teraž team00:42:05.900:04:44.417
1548Katrašnik Lojze1967Moški D (od 40 do 49 let)AGP Pro00:42:15.100:04:53.616
16133Ulamec Grega1977Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Zasip00:42:20.600:04:59.115
17119Oblak Matija1991Moški A (do 19 let)Termo Škofja Loka00:42:29.700:05:08.214
18156Setnikar Pavel1955Moški E (od 50 do 59 let)Tapos Medvode00:42:50.400:05:28.913
19154Cvajnar Bojan1958Moški D (od 40 do 49 let)Duplje00:42:52.200:05:30.712
20101Šturm Vencelj1964Moški D (od 40 do 49 let)AD Železniki00:43:14.700:05:53.211
21150Mikluš Aljoša1976Moški C (od 30 do 39 let)Kranj00:44:00.200:06:38.710
22130Šenk Milan1956Moški E (od 50 do 59 let)GRS Jezersko00:44:05.200:06:43.79
234Tavčar Marko1982Moški B (od 20 do 29 let)PTT00:44:08.400:06:46.98
2449Majnik Matej1970Moški C (od 30 do 39 let)Tekaški forum00:44:14.200:06:52.77
25102Korenjak Benjamin1978Moški B (od 20 do 29 let)Kranj00:44:19.100:06:57.66
26153Weisseisen Boris1967Moški D (od 40 do 49 let)TTSO00:44:26.700:07:05.25
2774Ambrožič Bojan1989Moški A (do 19 let)SGTŠ Radovljica00:44:33.000:07:11.54
28159Grilc Grega1972Moški C (od 30 do 39 let)00:44:42.400:07:20.93
29167Burja Boštjan1982Moški B (od 20 do 29 let)kamnik00:44:58.500:07:37.02
3088Jeler Milan1968Moški C (od 30 do 39 let)Klub trmastih00:44:59.800:07:38.31
312Savič Miro1960Moški D (od 40 do 49 let)Tekaški forum00:45:11.400:07:49.90
3218Kemperl Zvone1957Moški E (od 50 do 59 let)PD Komenda00:45:38.000:08:16.50
338Kosec Miha1981Moški B (od 20 do 29 let)Vodice00:45:59.900:08:38.40
34113Kirm Jože1965Moški D (od 40 do 49 let)Kovor00:46:00.900:08:39.40
3524Kostanjevec Stojan1972Moški C (od 30 do 39 let)Kranj00:46:35.400:09:13.90
3672Čarman Janez1961Moški D (od 40 do 49 let)Termo Škofja Loka00:46:37.100:09:15.60
37157Valant Frenk1958Moški D (od 40 do 49 let)Avtomehanika Valant00:46:40.400:09:18.90
38126Potočnik Janez1972Moški C (od 30 do 39 let)AGP Pro00:46:46.200:09:24.70
39120Arnolj Miloš1958Moški D (od 40 do 49 let)Sijaj d.o.o.00:46:56.200:09:34.70
4064Močnik Aleksander1965Moški D (od 40 do 49 let)Tekaški forum Cerkno00:47:02.000:09:40.50
4171Jesenko Andrej1957Moški E (od 50 do 59 let)Škofja Loka00:47:09.700:09:48.20
4263Pernar Stane1968Moški C (od 30 do 39 let)AGP Pro00:47:22.300:10:00.80
4342Drinovec Uroš1974Moški C (od 30 do 39 let)AGP Pro00:47:51.300:10:29.80
44124Flajnik Grega1969Moški C (od 30 do 39 let)Gorenjski glas00:47:57.200:10:35.70
45136Černe Andrej1969Moški C (od 30 do 39 let)Grosuplje00:47:59.400:10:37.90
46128Kerkez Vinko1955Moški E (od 50 do 59 let)Kljuke00:48:19.700:10:58.20
4796Trobec Marjan1969Moški C (od 30 do 39 let)Tekaški forum00:48:20.800:10:59.30
4825Karničar Drejc1970Moški C (od 30 do 39 let)GRS Jezersko00:48:23.300:11:01.80
497Bukovnik Peter1981Moški B (od 20 do 29 let)Preddvor00:48:29.800:11:08.30
501Jerič Miha1959Moški D (od 40 do 49 let)Preddvor00:48:32.300:11:10.80
5180Grum Matej1965Moški D (od 40 do 49 let)Tržiške strele00:48:53.900:11:32.40
5266Kaltenkar Matej1973Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Dvorska vas00:48:55.200:11:33.70
53122Kavčič Gorazd1974Moški C (od 30 do 39 let)Tržiške strele00:48:57.000:11:35.50
545Stroj Valentin1961Moški D (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:48:59.900:11:38.40
55164Mohorič Primož Ml.1971Moški C (od 30 do 39 let)AK Satler Kranj00:49:14.200:11:52.70
56100Homec Stane1959Moški D (od 40 do 49 let)ŠD Marmor Hotavlje00:49:15.400:11:53.90
5758Petek Marjan1958Moški D (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:49:17.100:11:55.60
586Sitar Slavko1939Moški F (60 let in starejši)ŠD Mošnje00:49:19.400:11:57.90
59105Bertoncelj Peter1943Moški F (60 let in starejši)Kondor Godešič00:49:41.000:12:19.50
6013Ražman Miro1953Moški E (od 50 do 59 let)Maraton- Novo mesto00:49:51.400:12:29.90
61137Kožuh Jernej1962Moški D (od 40 do 49 let)Kljuka00:49:55.700:12:34.20
6259Arh Klemen1990Moški A (do 19 let)Preddvor00:49:58.900:12:37.40
6360Kobilica Primož1971Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Gorje00:50:03.800:12:42.30
64165Erjavec Blaž1972Moški C (od 30 do 39 let)Saxonia - Franke Tržič00:50:06.900:12:45.40
6521Trček Simon1966Moški D (od 40 do 49 let)Etiketa Žiri00:50:16.600:12:55.10
66117Klemenčič Pavle1963Moški D (od 40 do 49 let)Hit Otelo00:50:33.500:13:12.00
6733Bajželj Blaž1967Moški D (od 40 do 49 let)Duplje00:50:47.800:13:26.30
683Koselj Robert1971Moški C (od 30 do 39 let)Tekaški forum00:50:57.400:13:35.90
6910Križnar Boris1955Moški E (od 50 do 59 let)Klub trmastih00:50:57.600:13:36.10
7023Dremelj Tomo1983Moški B (od 20 do 29 let)Kranj00:50:59.500:13:38.00
7145Ambrož Janez1939Moški F (60 let in starejši)Snakovo tim00:51:07.000:13:45.50
7298Bizjak Martin1947Moški F (60 let in starejši)Gorenjski glas00:51:11.200:13:49.70
73144Pintar Miro1947Moški F (60 let in starejši)ŠD Pungert00:51:46.400:14:24.90
7440Erlah Pavel1948Moški E (od 50 do 59 let)PD Križe00:52:16.400:14:54.90
75104Anko Boštjan1970Moški C (od 30 do 39 let)Preddvor00:52:28.400:15:06.90
76114Kuhlang Stjepan1954Moški E (od 50 do 59 let)Odpisani gamsi00:52:35.700:15:14.20
77110Dežman Robert1968Moški C (od 30 do 39 let)OMV00:52:38.700:15:17.20
78132Erznožnik Srečko1954Moški E (od 50 do 59 let)Škofja Loka00:52:39.400:15:17.90
7976Koprivšek Boštjan1977Moški C (od 30 do 39 let)Klub Polet00:52:47.000:15:25.50
8070Rehberger Božo1967Moški D (od 40 do 49 let)Preddvor00:52:50.900:15:29.40
81125Humerca Klemen1976Moški C (od 30 do 39 let)Radovljica00:53:00.700:15:39.20
82112Božič Vilko1964Moški D (od 40 do 49 let)Tekaški forum00:53:29.000:16:07.50
83127Pogačnik Igor1970Moški C (od 30 do 39 let)Citroen AH Kranj00:53:41.600:16:20.10
8446Juvan Miha1975Moški C (od 30 do 39 let)KNPP Zg. Kašelj00:53:50.200:16:28.70
8557Florjančič Ivan1941Moški F (60 let in starejši)ŠD Medicus00:53:51.800:16:30.30
8641Ahačič Janez1954Moški E (od 50 do 59 let)Gorenjski glas00:53:58.400:16:36.90
8752Kalan Matjaž1960Moški D (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:54:02.900:16:41.40
8890Henigman Božo1973Moški C (od 30 do 39 let)Bohinjska Bistrica00:54:14.000:16:52.50
8950Jelenc Vid1950Moški E (od 50 do 59 let)KD Mengeš00:54:19.300:16:57.80
90123Smrkolj Luka1981Moški B (od 20 do 29 let)Karate klub Kranj00:54:41.800:17:20.30
91151Bedekovič Klemen1951Moški E (od 50 do 59 let)ŠD Kranj00:55:01.500:17:40.00
9227Vrhunc Jože1948Moški E (od 50 do 59 let)TK Bohinj00:55:17.400:17:55.90
9369Rogelj Boštjan1976Moški C (od 30 do 39 let)Šenčur00:55:47.300:18:25.80
94146Golob Dejan1973Moški C (od 30 do 39 let)Zgornja Besnica00:56:47.100:19:25.60
9584Širovnik Janez1941Moški F (60 let in starejši)Gorenjski glas00:57:06.400:19:44.90
9668Pintar Drago1959Moški D (od 40 do 49 let)Grče00:57:07.500:19:46.00
9729Sladič Niko1959Moški D (od 40 do 49 let)Kranj00:57:12.000:19:50.50
98166Srimac Anton1945Moški F (60 let in starejši)ŠD Medicus00:57:16.800:19:55.30
99109Potočnik Andraž1969Moški C (od 30 do 39 let)ŠD Bela Peč - Podblica00:58:03.700:20:42.20
10097Polajnar Miroslav1965Moški D (od 40 do 49 let)Kranj00:58:15.600:20:54.10
10144Soklič Ludvik1938Moški F (60 let in starejši)DU Tržič00:59:16.400:21:54.90
10216Pajk Peter1944Moški F (60 let in starejši)TK Bohinj00:59:46.600:22:25.10
103135Fermišek Viljem1969Moški C (od 30 do 39 let)Mengeš00:59:50.900:22:29.40
10462Kavčnik Matej1987Moški B (od 20 do 29 let)Fakulteta za šport00:59:57.300:22:35.80
10555Senjak Marijan1953Moški E (od 50 do 59 let)Gorenjski glas01:00:53.200:23:31.70
10556Lakner Darko1967Moški D (od 40 do 49 let)Gorenjski glas01:00:53.200:23:31.70
10739Albreht Aleš1975Moški C (od 30 do 39 let)Bled01:01:28.500:24:07.00
10817Matanovič Rok1989Moški A (do 19 let)Šenčur01:01:34.500:24:13.00
10937Špik Anton1950Moški E (od 50 do 59 let)Tržiške strele01:01:46.300:24:24.80
11077Race Zdenko1943Moški F (60 let in starejši)Bled01:02:07.200:24:45.70
11192Vrhovšek Joško1960Moški D (od 40 do 49 let)Šenčur01:05:22.200:28:00.70
112115Erzin Miro1955Moški E (od 50 do 59 let)Odpisani gamsi01:05:41.200:28:19.70
11315Grum Miroslav1955Moški E (od 50 do 59 let)Tržič01:05:56.700:28:35.20
11486Jereb Klemen1980Moški B (od 20 do 29 let)Škofja Loka01:07:58.500:30:37.00
11561Ličof Miro1944Moški F (60 let in starejši)Tekaški forum01:08:03.300:30:41.80
116148Zaplotnik Cveto1957Moški E (od 50 do 59 let)Beležimo čas01:08:05.200:30:43.70
1169Naglič Mihael1952Moški E (od 50 do 59 let)Gorenjski glas01:08:05.200:30:43.70
11891Ziherl Tone1947Moški F (60 let in starejši)Kranj01:11:05.900:33:44.40

Ženske
m. abs.št. štev.Priimek in ImeLetnikKategorijaklub/krajčaszaost. abs.Točke
185Šink Petra1980Ženske A (do 29 let)AK Triglav Kranj00:42:21.200:00:00.040
2170Oman Jana1982Ženske A (do 29 let)Gorenjski glas00:47:22.300:05:01.135
3143Šolar Manca1990Ženske A (do 29 let)Gorenjski glas00:48:31.000:06:09.831
436Klemenčič Mateja1972Ženske B (od 30 do 39 let)Tržiške strele00:48:49.100:06:27.928
530Flerin Mojca1980Ženske A (do 29 let)Kamnik00:50:18.200:07:57.026
678Race Petra1975Ženske B (od 30 do 39 let)AD Bled00:50:42.500:08:21.325
7169Karlin Urška1971Ženske B (od 30 do 39 let)Škofja Loka00:51:42.900:09:21.724
8161Robnik Urška1974Ženske B (od 30 do 39 let)MNZ-Policija00:52:12.600:09:51.423
931Malovrh Urška1976Ženske B (od 30 do 39 let)Gorenjski glas00:52:33.300:10:12.122
10158Baloh Janja1973Ženske B (od 30 do 39 let)Polet00:52:37.500:10:16.321
11129Červ Saša1970Ženske B (od 30 do 39 let)Gorenjski glas00:53:02.300:10:41.120
12162Jelovčan Ana1966Ženske C (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:54:25.400:12:04.219
13141Rostohar Kaja1980Ženske A (do 29 let)BF00:54:39.900:12:18.718
14111Kržič Karmen1970Ženske B (od 30 do 39 let)Kranj00:54:47.500:12:26.317
1553Kalan Alenka1966Ženske C (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:55:00.600:12:39.416
1651Finžgar Nadja1951Ženske D (od 50 do 59 let)Gorenjski glas00:55:19.400:12:58.215
1754Bregar Renata1961Ženske C (od 40 do 49 let)Gorenjski glas00:55:23.600:13:02.414
18152Kristanc Vesna1972Ženske B (od 30 do 39 let)Kranj00:55:29.500:13:08.313
19145Bajec Klara1972Ženske B (od 30 do 39 let)ŠD KPK00:56:49.000:14:27.812
20147Zadravec Barbara1970Ženske B (od 30 do 39 let)Kranj00:56:51.300:14:30.111
21163Moser Marija1956Ženske D (od 50 do 59 let)Gorenjski glas00:57:06.400:14:45.210
2289Valenta Lidija1974Ženske B (od 30 do 39 let)Visoko00:57:07.600:14:46.49
23134Burnik Bojana1971Ženske B (od 30 do 39 let)Polet00:57:11.400:14:50.28
2428Šilar Nuša1958Ženske C (od 40 do 49 let)Kranj00:58:01.300:15:40.17
2547Vertnik Ivanka1957Ženske D (od 50 do 59 let)Gorenjski polet00:58:15.700:15:54.56
2612Anžel Jožica1955Ženske D (od 50 do 59 let)Škofja Loka00:58:47.100:16:25.95
2719Kenda Vanja1970Ženske B (od 30 do 39 let)Etiketa Žiri00:59:52.300:17:31.14
2899Bizjak Urška1949Ženske D (od 50 do 59 let)Gorenjski glas00:59:53.600:17:32.43
2911Šinkovec Judita1958Ženske C (od 40 do 49 let)Škofja Loka01:00:14.700:17:53.52
3073Čarman Mateja1962Ženske C (od 40 do 49 let)Škofja Loka01:00:34.100:18:12.91
3179Tomazin Daša1965Ženske C (od 40 do 49 let)Tekaški forum01:01:33.800:19:12.60
3295Čebulj Alenka1979Ženske A (do 29 let)Mengeš01:02:01.900:19:40.70
33160Šavs Špela1970Ženske B (od 30 do 39 let)Preddvor01:03:34.400:21:13.20
3435Bajželj Mojca1964Ženske C (od 40 do 49 let)Stražišče01:03:54.200:21:33.00
3565Berce Urša1980Ženske A (do 29 let)Radovljica01:03:59.400:21:38.20
3620Podpečan Andreja1957Ženske D (od 50 do 59 let)Čistilni servis Sonce01:04:09.100:21:47.90
37140Bolka Anka1960Ženske C (od 40 do 49 let)Gorenjski glas01:04:11.800:21:50.60
3838Albreht Nataša1970Ženske B (od 30 do 39 let)bled01:04:14.100:21:52.90
3932Bajželj Jana1969Ženske B (od 30 do 39 let)Duplje01:04:25.200:22:04.00
40155Ude Urška1974Ženske B (od 30 do 39 let)Tržič01:05:36.800:23:15.60
4175Koprivšek Justina1953Ženske D (od 50 do 59 let)Domžale01:05:55.800:23:34.60
4267Teran Irena1962Ženske C (od 40 do 49 let)Tržič01:05:58.400:23:37.20
4393Tornar Irena1964Ženske C (od 40 do 49 let)Kranj01:05:59.300:23:38.10
4426Karničar Polona1976Ženske B (od 30 do 39 let)Jezersko01:06:26.400:24:05.20
4587Dedič Jereb Amina1980Ženske A (do 29 let)Škofja Loka01:07:58.500:25:37.30
46121Grmek Irena1978Ženske A (do 29 let)Domžale01:09:18.900:26:57.70
4734Grohar Danica1953Ženske D (od 50 do 59 let)Preddvor01:09:22.800:27:01.60
48149Jerman Karin1967Ženske C (od 40 do 49 let)Tekaški forum01:10:23.800:28:02.60
4983Žmavc Marija1942Ženske E (60 let in starejše)Gorenjski glas01:11:03.700:28:42.50
5094Tornar Petra1993Ženske A (do 29 let)OŠ Predoslje01:12:02.000:29:40.80
5114Finžgar Jožica1952Ženske D (od 50 do 59 let)Polet01:12:03.800:29:42.60