20. Mošenjski tek (mladina)
Mošnje, 13.6.2009

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Mošnje
Vodja tekmovanja: Slavko Sitar
Glavni sodnik:
Tehnični delegat:
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Podatki o prvi progi
Čas starta:17.00
Število prijavljenih: 70

Razvrstitev po kategorijah
Deklice A (do 7 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
11006Marin Ana2002Tržiške strele00:01:02.9000:00:00.0040
21012Lotrič Ines2002PŠ Podblica00:01:03.4000:00:00.5035
31010Rihtaršič Jerca2002ŠD Bela Peč - Podblica00:01:05.4000:00:02.5031
41029Hafner Ana2002ŠD Kondor Godešič00:01:08.3000:00:05.4028
51036Zadravec Teja2003Kranj00:01:10.2000:00:07.3026
61017Kavčič Liza2002TK Tržiške strele00:01:17.3000:00:14.4025
71018Frelih Polona2004Škofja Loka00:01:20.4000:00:17.5024
81033Mlinarič Živa2004Lesce00:01:22.5000:00:19.6023
91038Urh Natalija2003Šenčur00:01:34.2000:00:31.3022
101021Pogačnik Nina2005ŠD Bela Peč - Podblica00:01:36.2000:00:33.3021
111003Gabrovšek Hana2006ŠD Polž00:03:22.0000:02:19.1020
121014Jereb Ajša2007Škofja Loka00:03:55.6000:02:52.7019

Dečki (do 7 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
11031Mlinarič Martin2002Lesce00:01:02.0000:00:00.0040
21030Potočnik Matija2002ŠD Vrbnje Gorica00:01:02.5000:00:00.5035
31019Pogačnik Žan2002ŠD Bela Peč - Podblica00:01:06.4000:00:04.4031
41004Topič Nejc2003ŠD Mošnje00:01:15.9000:00:13.9028
51002Gabrovšek Gaber2002ŠD Polž00:01:18.7000:00:16.7026
61032Mlinarič Filip2004Lesce00:01:29.2000:00:27.2025
71024Jeler Lan2003Vrtec Janček00:01:29.6000:00:27.6024
81023Jeler Urban2005Vrtec Janček00:01:32.1000:00:30.1023
91035Lavrih Boris2004AD Bled00:02:02.3000:01:00.3022
101037Urh Valentin2005Šenčur00:03:57.4000:02:55.4021

Deklice B (od 8 do 9 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1236Rozman Klara2000TK Šmarnogorska naveza00:02:01.7000:00:00.0040
2259Uršič Urša2000TK Kobarid00:02:16.2000:00:14.5035
3262Klemenčič Živa2001TSK Merkur Kranj00:02:18.1000:00:16.4031
4258Lešnik Aurora2001AD Posočje00:02:19.1000:00:17.4028
5233Perko Neža2001TK Tržiške strele00:02:32.9000:00:31.2026
6255Erznožnik Katja2001OŠ A.T. Linhart00:02:45.3000:00:43.6025

Dečki B (od 8 do 9 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1250Berginc Matic2000Livek00:01:50.9000:00:00.0040
2249Hrovat Tadej2000A.K. Radovljica00:01:56.8000:00:05.9035
3265Zadravec Tim2001Kranj00:02:06.6000:00:15.7031
4253Pevec Žan2000TSK Merkur Kranj00:02:08.7000:00:17.8028
5257Lešnih Havier2001AD Posočje00:02:26.7000:00:35.8026
6223Klinar Blaž2000Žirovnica00:02:33.7000:00:42.8025
7225Topič Dejan2000Mošnje00:02:37.7000:00:46.8024

Deklice C (od 10 do 11 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1231Klemenčič Nina1998TSK Merkur00:01:53.9000:00:00.0040
2247Kosmač Urša1999ŠD Gorje00:01:58.4000:00:04.5035
3266Zadravec Nina1998TSK Merkur00:01:58.9000:00:05.0031
4267Frelih Katja1998Oš Cvetka Golarja00:02:03.6000:00:09.7028
5244Bajželj Meta1999TSK Merkur00:02:21.7000:00:27.8026

Dečki C (od 10 do 11 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1235Rozman Timotej1999TK Šmarnogorska naveza00:01:48.9000:00:00.0040
2238Hren Tine1999Šmarnogorska naveza00:01:50.1000:00:01.2035
3264Mlinarič Jošt1999Lesce00:01:52.8000:00:03.9031
4241Bergant Kristjan1998ŠD Gorje00:01:56.4000:00:07.5028
5261Flajšaker Matej1998Tekaški forum00:02:04.9000:00:16.0026
6226Lušina Amadej1999Selca00:02:11.3000:00:22.4025
7222Kardaševič Tilen1998Mošnje00:02:16.6000:00:27.7024

Deklice D (od 12 do 13 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1232Klemenčič Anita1996TSK Merkur00:03:27.7000:00:00.0040
2246Pančur Neva1996ŠD Gorje00:03:37.5000:00:09.8035
3263Klemenčič Polona1997TSK Merkur Kranj00:03:43.4000:00:15.7031
4248Kosmač Neža1997ŠD Gorje00:04:00.8000:00:33.1028
5234Perko Manca1996TK Tržiške strele00:04:03.5000:00:35.8026
6240Oman Katja1996ŠD Gorje00:04:11.4000:00:43.7025
7227Lušina Tamara1997Selca00:04:16.9000:00:49.2024

Dečki D (od 12 do 13 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1254Frelih Andraž1996OŠ Cvetko Golarja00:03:08.4000:00:00.0040
2228Ličef Miha1997ŠD Gorje00:03:08.7000:00:00.3035
3256Čadež Anže1997ŠD Tabor Žiri00:03:20.2000:00:11.8031
4242Dovžan Jure1996ŠD Gorje00:03:48.1000:00:39.7028
5224Naglič Robert1996Mošnje00:03:52.1000:00:43.7026
6268Janša Gregor1996OŠ Bled00:03:53.9000:00:45.5025
7230Jež Luka1997Dolomiti00:03:56.4000:00:48.0024
8260Sieger Rudi1996Dinamit Horjul00:05:08.4000:02:00.0023

Deklice E (od 14 do 15 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1229Jež Nina1995Kronos00:03:21.9000:00:00.0040
2251Berginc Samanta1995Livek00:03:30.4000:00:08.5035
3239Hren Katja1994TK Šmarnogorska naveza00:03:47.1000:00:25.2031
4237Jensterle Anja1994ŠD Senca00:04:12.1000:00:50.2028

Dečki E (od 14 do 15 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1221Sitar Matic1995ŠD Mošnje00:03:26.6000:00:00.0040
2252Zupin Tim1995TK Tržiške strele00:03:26.8000:00:00.2035
3243Dovžan Miha1994ŠD Gorje00:03:33.9000:00:07.3031
4245Kralj Yannick1995ŠD Gorje00:03:54.1000:00:27.5028