21. Mošenjski tek
Mošnje, 12.6.2010

Podatki o tekmi:
Organizator: ŠD Mošnje
Vodja tekmovanja: Slavko Sitar
Glavni sodnik:
Tehnični delegat:
Obdelava podatkov: Timing ŠD Poljane
Število prijavljenih: 117

Razvrstitev po kategorijah
Ženske E (60 let in starejše)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
194Grm Olga1949AK Radovljica00:37:12.1100:00.0040
227Žmavc Marija1942Gorenjski glas00:54:27.0917:14.9835

Ženske D (od 50 do 59 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
189Gartner Irena1960AD Železniki00:38:39.7700:00.0040
290Šinkovec Judita1958Uživajmo zdravo00:41:50.4603:10.6935

Ženske C (od 40 do 49 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1104Zadravec Barbara1970Gorenjski glas00:34:19.6600:00.0040
293Červ Saša1970Gorenjski glas00:36:47.9402:28.2835
348Čarman Mateja1962Uživajmo zdravo00:40:00.3705:40.7131
432Ferlan Andreja1968Uživajmo zdravo00:41:40.6807:21.0228
5148Tomazin Daša1965Tekaški forum00:42:53.9508:34.2926
631Rihtaršič Tatjana1965Uživajmo zdravo00:43:26.0109:06.3525
713Kavčič Darja1965ŠD Mošnje00:44:16.2709:56.6124
856Kustec Dragica1961Tekaški forum00:44:19.3509:59.6923
923Bohinc Gregorija1963ŠD Poljane00:44:51.4710:31.8122
1063Adžemović Zehra1967Klub Polet01:00:11.9525:52.2921

Ženske B (od 30 do 39 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1135Tomažin Polona1975AO Radovljica00:38:52.9100:00.0040
280Robnik Urška1974MNZ-Policija00:44:00.0105:07.1035
359Majnik Špela1973Krapz00:44:50.8305:57.9231
4114Berce Urška1980Radovljica00:45:55.3707:02.4628
5125Malovrh Urška1976Gorenjski glas00:47:32.7808:39.8726
6111Kostanjevec Darja1971Kranj00:52:48.2313:55.3225
6112Kepic Mohar Alenka1973ŠD Modrin00:52:48.2313:55.3225

Ženske A (do 29 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
128Šolar Manca1990Gorenjski glas00:33:52.5600:00.0040
2143Zavolovšek Kaja1990AK Radovljica00:35:05.7701:13.2135
3134Vidic Tea1984Podnart00:36:06.8802:14.3231
457Kustec Irena1989Društvo MEPI00:37:32.5903:40.0328
575Klančnik Jasmina1983Duplje00:43:46.6309:54.0726
6129Jerič Štefe Sonja1981Kljuka00:46:00.6512:08.0925
7140Rogelj Nina1981Vitezi dobrega teka00:47:32.7813:40.2224

Moški G (70 let in starejši)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
13Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:36:17.9900:00.0040
251Bertoncelj Andrej1940Kondor Godešič00:36:45.8200:27.8335
387Ambrož Janez1939Tržiške strele00:37:06.1500:48.1631
467Hrovat Franc1936Gorenjski glas00:43:16.0406:58.0528
546Ahac Boris1935Radovljica00:48:11.7111:53.7226
6121Reš Jaka1935Gorenjski glas00:48:53.2012:35.2125

Moški F (60 let in starejši)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
19Starešinič Vlado1948AK "KA-TIM" Karlovac00:32:16.4000:00.0040
244Bertoncelj Peter1943Kondor Godešič00:36:27.0604:10.6635
320Krmelj Pavel1949ŠD Partizan Škofja Loka00:36:43.5704:27.1731
488Erlah Pavel1948Tržiške strele00:37:46.8405:30.4428
529Bizjak Martin1947Gorenjski glas00:38:41.2306:24.8326
6133Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:40:07.1307:50.7325
784Pintar Miro1947ŠD Pungert00:40:17.8208:01.4224
8119Širovnik Janez1941Gorenjski glas00:42:58.1710:41.7723
911Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:43:01.1010:44.7022
1097Race Zdenko1943Bled00:44:32.5212:16.1221

Moški E (od 50 do 59 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
164Kalan Tomaž1958Šutna00:27:27.4500:00.0040
2126Jerič Miha1959Kljuke00:30:28.5103:01.0635
3138Koder Franci1957AGP Pro00:30:52.4303:24.9831
479Hrovat Tone1960ŠD Mošnje00:31:53.5704:26.1228
525Stevanović Rajko1952Acroni Team00:32:24.8704:57.4226
6146Valant Frenk1958Živa voda00:32:59.8805:32.4325
724Savič Miro1960Acroni Team00:33:31.6006:04.1524
868Okršlar Marko1958ŠD Krti00:34:03.0806:35.6323
965Košnjek Tone1956Naklo00:34:34.1807:06.7322
10103Škrbec Marjan1956Tekaški forum00:34:39.4007:11.9521
1173Ražman Miroslav1953Maraton Novo mesto00:35:14.5707:47.1220
12141Marolt Darko1960Vitezi dobrega teka00:35:41.9108:14.4619
1326Petek Marjan1958Klub trmastih00:36:04.8108:37.3618
14144Križnar Boris1955Klub trmastih00:36:56.0409:28.5917
1566Škerjanec Darko1958Šentvid Lj00:37:36.6010:09.1516
16122Oblak Janez1960ŠD Špik00:39:33.0512:05.6015
17145Knavs Anton1956Kljuka00:39:34.1312:06.6814
18147Bedekovič Klemen1951Prošport Kranj00:39:45.0012:17.5513
1991Anžec Jani1952Škofja Loka00:45:50.0918:22.6412

Moški D (od 40 do 49 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1108Maček Stanko1970Adergas00:28:02.3000:00.0040
299Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:28:29.5400:27.2435
342Teraž Franci1962Acroni Team00:29:23.1601:20.8631
454Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:30:36.4402:34.1428
561Majnik Matej1970Kranj00:30:47.6802:45.3826
630Šebenik Marjan1967Notranje Gorice00:31:13.8303:11.5325
747Čarman Jani1961Škofja Loka00:32:01.8803:59.5824
822Bohinc Matjaž1963ŠD Poljane00:32:31.5704:29.2723
9109Kaltenekar Denis1969AD Olimpik00:32:36.1704:33.8722
1077Krabonja Slavko1969TK Tržiške strele00:33:45.1205:42.8221
1133Pernar Stane1968AGP Pro00:33:58.0005:55.7020
1295Hrovat Andrej1962AK Radovljica00:34:14.5406:12.2419
1341Stariha Gorazd1963ŠD Podnart00:34:36.9306:34.6318
14132Gaber Borut1967Mici je zakon00:35:16.0307:13.7317
1552Stroj Valentin1961Gorenjski glas00:35:19.4907:17.1916
1655Kustec Štefan1964Tekaški forum00:36:49.5708:47.2715
1745Zima Miro1961ŠD Vrbnje Gorica00:42:56.1414:53.8414
18150Kelšin Drago1970Ljubljana00:42:59.8814:57.5813
1962Adžemović Muharem1962Klub Polet00:45:04.3217:02.0212

Moški C (od 30 do 39 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
183Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:27:09.1100:00.0040
2131Špelič Andrej1976Kokrica00:27:19.9900:10.8835
385Kralj Uroš1976Vitezi dobrega teka00:29:37.5602:28.4531
417Šimnic Danilo1974Kropa00:29:53.5302:44.4228
5101Mrak Matjaž1973Gorenja vas00:30:24.0403:14.9326
671Kavčič Aleš1978ŠD Poljane00:30:30.5103:21.4025
76Dolinar Marko1974Škofja Loka00:30:32.1303:23.0224
8137Potočnik Janez1972AGP Pro00:30:34.0103:24.9023
9142Jožef Andrej1977ŠD Mošnje00:30:50.2803:41.1722
1040Pavšek Jani1972Tržič00:30:51.8303:42.7221
11115Kaltenekar Matej1973Zapuže00:31:16.0004:06.8920
12110Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta00:32:23.2405:14.1319
1334Mikelj Andrej1978Kranj00:32:46.5605:37.4518
14107Zupančič Luis1973Tržiške strele00:33:06.0605:56.9517
1586Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:33:22.8606:13.7516
1619Bambič Goran1977Weselo Gowedo00:34:51.2907:42.1815
17120Melihen Kristian1974Mojstrana00:39:31.5012:22.3914
1881Mršič Elvir1978Cafe Romeo00:43:30.2216:21.1113
19139Zalokar Dejan1971ŠD Mobitel00:44:59.5717:50.4612
20124Štern Mitja1976Vitezi dobrega teka00:47:34.6520:25.5411
21136Zupanc Martin1971Vitezi dobrega teka00:47:35.2020:26.0910
22149Mihelič Peter1975Podnart00:50:36.8823:27.779

Moški B (od 20 do 29 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
153Tomec Uroš1987KGT Papež Kamnik00:28:13.9200:00.0040
298Burja Boštjan1982ŠKDM00:30:44.5302:30.6135
374Pustoslemšek Janez1982ŠD ABC Šport00:30:49.3902:35.4731
4127Teran Gregor1981Kljuke00:32:21.1604:07.2428
543Božič Alen1988ŠD Poljane00:33:48.4805:34.5626
676Pintar Davor1983ŠD Sorica00:36:39.7008:25.7825
778Hrovat Andraž1989ŠD Vrbnje Gorica00:44:39.4516:25.5324
8130Štefe Miha1981Kljuka00:46:06.7717:52.8523

Moški A (do 19 let)
MestoŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost.Točke
1123Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:29:26.7800:00.0040
272Božič Anže1994Struževo00:33:43.6704:16.8935
369Božič Aljaž1996Struževo00:38:36.0509:09.2731
421Bohinc Urban1991ŠD Poljane00:39:23.5809:56.8028



Razvrstitev - absolutno
Moški
Mesto. absŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
183Janjatovič Mirko1971KGT Papež Kamnik00:27:09.1100:00.0040
2131Špelič Andrej1976Kokrica00:27:19.9900:10.8835
364Kalan Tomaž1958Šutna00:27:27.4500:18.3431
4108Maček Stanko1970Adergas00:28:02.3000:53.1928
553Tomec Uroš1987KGT Papež Kamnik00:28:13.9201:04.8126
699Kveder Lado1963ŠKD Mekinje00:28:29.5401:20.4325
742Teraž Franci1962Acroni Team00:29:23.1602:14.0524
8123Oblak Blaž1991ŠD Špik Lučine00:29:26.7802:17.6723
985Kralj Uroš1976Vitezi dobrega teka00:29:37.5602:28.4522
1017Šimnic Danilo1974Kropa00:29:53.5302:44.4221
11101Mrak Matjaž1973Gorenja vas00:30:24.0403:14.9320
12126Jerič Miha1959Kljuke00:30:28.5103:19.4019
1371Kavčič Aleš1978ŠD Poljane00:30:30.5103:21.4018
146Dolinar Marko1974Škofja Loka00:30:32.1303:23.0217
15137Potočnik Janez1972AGP Pro00:30:34.0103:24.9016
1654Finžgar Bogdan1961AGP Pro00:30:36.4403:27.3315
1798Burja Boštjan1982ŠKDM00:30:44.5303:35.4214
1861Majnik Matej1970Kranj00:30:47.6803:38.5713
1974Pustoslemšek Janez1982ŠD ABC Šport00:30:49.3903:40.2812
20142Jožef Andrej1977ŠD Mošnje00:30:50.2803:41.1711
2140Pavšek Jani1972Tržič00:30:51.8303:42.7210
22138Koder Franci1957AGP Pro00:30:52.4303:43.329
2330Šebenik Marjan1967Notranje Gorice00:31:13.8304:04.728
24115Kaltenekar Matej1973Zapuže00:31:16.0004:06.897
2579Hrovat Tone1960ŠD Mošnje00:31:53.5704:44.466
2647Čarman Jani1961Škofja Loka00:32:01.8804:52.775
279Starešinič Vlado1948AK "KA-TIM" Karlovac00:32:16.4005:07.294
28127Teran Gregor1981Kljuke00:32:21.1605:12.053
29110Kostanjevec Stojan1972Pedagoška fakulteta00:32:23.2405:14.132
3025Stevanović Rajko1952Acroni Team00:32:24.8705:15.761
3122Bohinc Matjaž1963ŠD Poljane00:32:31.5705:22.460
32109Kaltenekar Denis1969AD Olimpik00:32:36.1705:27.060
3334Mikelj Andrej1978Kranj00:32:46.5605:37.450
34146Valant Frenk1958Živa voda00:32:59.8805:50.770
35107Zupančič Luis1973Tržiške strele00:33:06.0605:56.950
3686Erjavec Blaž1972TK Tržiške strele00:33:22.8606:13.750
3724Savič Miro1960Acroni Team00:33:31.6006:22.490
3872Božič Anže1994Struževo00:33:43.6706:34.560
3977Krabonja Slavko1969TK Tržiške strele00:33:45.1206:36.010
4043Božič Alen1988ŠD Poljane00:33:48.4806:39.370
4133Pernar Stane1968AGP Pro00:33:58.0006:48.890
4268Okršlar Marko1958ŠD Krti00:34:03.0806:53.970
4395Hrovat Andrej1962AK Radovljica00:34:14.5407:05.430
4465Košnjek Tone1956Naklo00:34:34.1807:25.070
4541Stariha Gorazd1963ŠD Podnart00:34:36.9307:27.820
46103Škrbec Marjan1956Tekaški forum00:34:39.4007:30.290
4719Bambič Goran1977Weselo Gowedo00:34:51.2907:42.180
4873Ražman Miroslav1953Maraton Novo mesto00:35:14.5708:05.460
49132Gaber Borut1967Mici je zakon00:35:16.0308:06.920
5052Stroj Valentin1961Gorenjski glas00:35:19.4908:10.380
51141Marolt Darko1960Vitezi dobrega teka00:35:41.9108:32.800
5226Petek Marjan1958Klub trmastih00:36:04.8108:55.700
533Sitar Slavko1939ŠD Mošnje00:36:17.9909:08.880
5444Bertoncelj Peter1943Kondor Godešič00:36:27.0609:17.950
5576Pintar Davor1983ŠD Sorica00:36:39.7009:30.590
5620Krmelj Pavel1949ŠD Partizan Škofja Loka00:36:43.5709:34.460
5751Bertoncelj Andrej1940Kondor Godešič00:36:45.8209:36.710
5855Kustec Štefan1964Tekaški forum00:36:49.5709:40.460
59144Križnar Boris1955Klub trmastih00:36:56.0409:46.930
6087Ambrož Janez1939Tržiške strele00:37:06.1509:57.040
6166Škerjanec Darko1958Šentvid Lj00:37:36.6010:27.490
6288Erlah Pavel1948Tržiške strele00:37:46.8410:37.730
6369Božič Aljaž1996Struževo00:38:36.0511:26.940
6429Bizjak Martin1947Gorenjski glas00:38:41.2311:32.120
6521Bohinc Urban1991ŠD Poljane00:39:23.5812:14.470
66120Melihen Kristian1974Mojstrana00:39:31.5012:22.390
67122Oblak Janez1960ŠD Špik00:39:33.0512:23.940
68145Knavs Anton1956Kljuka00:39:34.1312:25.020
69147Bedekovič Klemen1951Prošport Kranj00:39:45.0012:35.890
70133Hribernik Franc1941Gorenjski glas00:40:07.1312:58.020
7184Pintar Miro1947ŠD Pungert00:40:17.8213:08.710
7245Zima Miro1961ŠD Vrbnje Gorica00:42:56.1415:47.030
73119Širovnik Janez1941Gorenjski glas00:42:58.1715:49.060
74150Kelšin Drago1970Ljubljana00:42:59.8815:50.770
7511Korošec Danilo1947ŠD Mošnje00:43:01.1015:51.990
7667Hrovat Franc1936Gorenjski glas00:43:16.0416:06.930
7781Mršič Elvir1978Cafe Romeo00:43:30.2216:21.110
7897Race Zdenko1943Bled00:44:32.5217:23.410
7978Hrovat Andraž1989ŠD Vrbnje Gorica00:44:39.4517:30.340
80139Zalokar Dejan1971ŠD Mobitel00:44:59.5717:50.460
8162Adžemović Muharem1962Klub Polet00:45:04.3217:55.210
8291Anžec Jani1952Škofja Loka00:45:50.0918:40.980
83130Štefe Miha1981Kljuka00:46:06.7718:57.660
84124Štern Mitja1976Vitezi dobrega teka00:47:34.6520:25.540
85136Zupanc Martin1971Vitezi dobrega teka00:47:35.2020:26.090
8646Ahac Boris1935Radovljica00:48:11.7121:02.600
87121Reš Jaka1935Gorenjski glas00:48:53.2021:44.090
88149Mihelič Peter1975Podnart00:50:36.8823:27.770

Ženske
Mesto. absŠt. štev.Priimek in ImeLetnikKlub/krajČasZaost. abs.Točke
128Šolar Manca1990Gorenjski glas00:33:52.5600:00.0040
2104Zadravec Barbara1970Gorenjski glas00:34:19.6600:27.1035
3143Zavolovšek Kaja1990AK Radovljica00:35:05.7701:13.2131
4134Vidic Tea1984Podnart00:36:06.8802:14.3228
593Červ Saša1970Gorenjski glas00:36:47.9402:55.3826
694Grm Olga1949AK Radovljica00:37:12.1103:19.5525
757Kustec Irena1989Društvo MEPI00:37:32.5903:40.0324
889Gartner Irena1960AD Železniki00:38:39.7704:47.2123
9135Tomažin Polona1975AO Radovljica00:38:52.9105:00.3522
1048Čarman Mateja1962Uživajmo zdravo00:40:00.3706:07.8121
1132Ferlan Andreja1968Uživajmo zdravo00:41:40.6807:48.1220
1290Šinkovec Judita1958Uživajmo zdravo00:41:50.4607:57.9019
13148Tomazin Daša1965Tekaški forum00:42:53.9509:01.3918
1431Rihtaršič Tatjana1965Uživajmo zdravo00:43:26.0109:33.4517
1575Klančnik Jasmina1983Duplje00:43:46.6309:54.0716
1680Robnik Urška1974MNZ-Policija00:44:00.0110:07.4515
1713Kavčič Darja1965ŠD Mošnje00:44:16.2710:23.7114
1856Kustec Dragica1961Tekaški forum00:44:19.3510:26.7913
1959Majnik Špela1973Krapz00:44:50.8310:58.2712
2023Bohinc Gregorija1963ŠD Poljane00:44:51.4710:58.9111
21114Berce Urška1980Radovljica00:45:55.3712:02.8110
22129Jerič Štefe Sonja1981Kljuka00:46:00.6512:08.099
23125Malovrh Urška1976Gorenjski glas00:47:32.7813:40.228
23140Rogelj Nina1981Vitezi dobrega teka00:47:32.7813:40.228
25112Kepic Mohar Alenka1973ŠD Modrin00:52:48.2318:55.676
25111Kostanjevec Darja1971Kranj00:52:48.2318:55.676
2727Žmavc Marija1942Gorenjski glas00:54:27.0920:34.534
2863Adžemović Zehra1967Klub Polet01:00:11.9526:19.393