Rezultati SAM 07Naša maskota

Gorenjski pokal
SAM 2008
Železna Kapla 07
Arhiv
Sponzorji
Povezave
 

Info

 

 

 

Info SAM 07 Foto SAM 07 Rezultati SAM 07 Forum

SAM 10km - glej GORENJSKI POKAL

Razvrstitev po kategorijah na 35 km
Ž35
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 272 Balant Zinka 1968 Tekaški forum /DTV partizan Lovrenc na Pohorju SLO 03:11:23.1 04:12:03.8 00:00:00.0
2 301 Kofol Jolanda 1960 Tminski migavci SLO 01:28:05.3 02:22:10.4 03:11:15.8 04:15:35.8 00:03:32.0
3 321 Šorli Marta 1962 SLO 01:33:50.6 02:29:41.4 03:22:57.8 04:23:38.2 00:11:34.4
4 364 Jelovčan Ana 1966 SLO 01:33:47.9 02:30:29.1 03:23:37.5 04:34:30.8 00:22:27.0
5 297 Jensterle Marjeta 1967 ŠD Zali Log SLO 01:40:47.1 02:38:24.9 03:33:02.7 04:35:31.4 00:23:27.6
6 335 Grm Olga 1949 Klub trmastih SLO 01:29:15.1 02:31:31.4 03:32:10.4 04:41:06.4 00:29:02.6
7 312 Šket Motnikar Barbara 1964 SLO 01:41:24.3 02:43:11.4 04:49:04.1 00:37:00.3
8 276 Šulek Suzana 1968 Tekaški forum / DTV Lovrenc na Pohorju SLO 01:41:01.9 02:43:29.5 04:49:40.9 00:37:37.1
9 358 Bajec Klara 1972 SLO 01:44:56.4 02:50:28.8 04:59:25.6 00:47:21.8
10 227 Vavpetič Darja 1964 Mici je zakon SLO 01:42:13.9 02:51:28.1 05:07:01.5 00:54:57.7
11 236 Pribéli Ildikó 1971 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:41:48.9 03:49:20.8 05:07:51.1 00:55:47.3
12 243 Uran Mojca 1964 Tekaški forum SLO 01:49:05.8 02:59:38.3 04:11:59.6 05:29:02.5 01:16:58.7
13 280 Teran Irena 1962 SLO 01:50:38.9 04:14:54.9 05:37:09.5 01:25:05.7
14 231 Beeby Sally 1964 Larkfield AC GBR 01:53:04.7 04:26:01.4 05:46:59.4 01:34:55.6
15 331 Draksler Marta 1964 SLO 01:51:20.6 03:08:01.3 04:25:11.4 05:51:20.8 01:39:17.0
16 341 Božič Pudgar Sonja 1954 TD Burja vipava SLO 01:50:56.5 03:08:42.2 04:34:35.6 06:09:10.8 01:57:07.0
17 273 Gojkovič Natalija 1966 SLO 02:12:17.1 03:40:03.7 06:28:30.8 02:16:27.0

Ž18
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 350 Šuštaršič Mateja 1973 AK Portovald SLO 01:15:36.8 02:02:10.6 03:34:11.5 00:00:00.0
2 309 Novak Špela 1987 AK Triglav Kranj SLO 01:19:12.3 02:06:32.4 02:54:10.9 03:50:10.3 00:15:58.8
3 248 Bergant Željka 1973 SLO 01:33:07.7 02:28:30.1 03:21:17.4 04:22:07.1 00:47:55.6
4 201 Bonell Elizabeth 1976 Larkfield Athletics Club GBR 01:34:34.4 02:37:26.7 03:34:27.7 04:35:48.3 01:01:36.8
5 263 Zajec Jera 1979 Živa voda SLO 01:31:21.5 02:28:26.9 03:21:13.7 04:36:22.7 01:02:11.2
6 303 Simjanov Nataša 1978 SLO 01:39:03.6 02:38:04.5 03:34:06.5 04:41:40.8 01:07:29.3
7 218 Mills Samantha 1976 Kent Police GBR 01:43:54.7 02:51:35.8 03:58:36.4 05:11:47.4 01:37:35.9
8 215 Pevc Jana 1973 SLO 01:44:36.9 02:57:16.6 04:07:43.7 05:26:47.7 01:52:36.2
9 238 Halász Emese 1976 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 01:45:41.2 02:54:53.8 04:09:25.1 05:40:16.8 02:06:05.3
10 237 Szeleczky Tímea 1973 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:20:15.4 07:22:33.4 03:48:21.9

M60
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 304 Pintar Mirko 1947 ŠD Pungert SLO 01:28:08.2 02:20:53.9 03:11:19.4 04:13:12.6 00:00:00.0
2 305 Rožič Luka 1946 GRS Tržič SLO 01:27:19.6 02:20:49.9 03:16:33.9 04:22:23.1 00:09:10.5
3 368 Bizjak Martin 1947 Škofja Loka SLO 01:33:16.2 04:39:03.1 00:25:50.5
4 265 Reš Jaka 1935 Gorenjski glas SLO 01:39:00.1 02:44:28.9 04:52:54.5 00:39:41.9
5 367 Krajnik Marjan 1947 SLO 01:36:59.9 02:41:34.5 03:44:48.4 04:58:40.6 00:45:28.0

M50
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 311 Koder Franci 1957 Gorenjski glas SLO 01:11:30.6 01:55:47.8 02:35:35.6 03:24:28.3 00:00:00.0
2 252 Šavs Ivan 1956 Powerfit SLO 01:11:13.2 01:56:21.8 02:37:58.7 03:28:40.7 00:04:12.4
3 340 Pudgar Danilo 1952 TD Burja Vipava SLO 01:14:28.6 02:02:16.7 03:44:52.6 00:20:24.3
4 251 Udovič Janez 1953 Powerfit SLO 01:18:18.3 02:05:46.7 02:50:30.8 03:45:34.2 00:21:05.9
5 322 Poljanec Janez 1953 ŠD Senica SLO 01:24:13.5 02:13:37.1 03:01:01.1 03:57:22.7 00:32:54.4
6 302 Mrak Boris 1949 Tminski migavci SLO 01:26:10.2 02:19:12.8 03:09:12.8 04:05:09.4 00:40:41.1
7 308 Jerič Anton 1956 SLO 01:28:19.9 02:21:06.8 03:10:59.2 04:09:38.9 00:45:10.6
8 315 Kerkez Vinko 1955 Kljuke SLO 01:22:39.1 02:12:50.8 03:03:14.2 04:10:44.2 00:46:15.9
9 323 Rupnik Beno 1957 SLO 01:24:51.7 02:18:48.3 03:10:17.5 04:13:05.8 00:48:37.5
10 317 Kovačevič Dane 1955 Alpe sport SLO 01:26:27.8 02:20:41.5 03:13:12.9 04:16:58.9 00:52:30.6
11 287 Jerman Riko 1952 Pustolovec rajd SLO 01:28:17.5 02:21:49.2 03:16:57.7 04:21:19.1 00:56:50.8
12 250 Boris Stropnik 1954 Acman SLO 01:25:46.5 03:13:09.6 04:21:22.6 00:56:54.3
13 206 Knavs Anton 1956 Kljuka SLO 01:30:34.7 02:28:23.3 04:30:17.7 01:05:49.4
14 332 Mubi Drago 1955 Klub trmastih SLO 01:30:26.1 02:28:06.6 03:20:00.6 04:31:20.3 01:06:52.0
15 362 Vrhunc Jože 1948 SLO 01:34:31.5 02:36:04.8 03:35:19.4 04:41:50.7 01:17:22.4
16 256 Pukl Franc 1950 Vitezi dobrega teka SLO 01:43:11.4 02:50:25.8 04:15:56.2 05:46:32.3 02:22:04.0

M40
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 234 Primožič Bogdan 1963 SLO 01:09:43.5 02:25:55.9 03:09:24.2 00:00:00.0
2 254 Pobežin Robert 1966 TK Šmarnogorska naveza SLO 01:12:37.8 02:39:21.1 03:31:09.3 00:21:45.1
3 205 Šturm Vencelj 1964 AD Železniki SLO 01:14:23.9 03:31:38.6 00:22:14.4
4 289 Grašič Tone 1962 Mlaka SLO 01:15:53.3 02:04:03.4 02:48:08.1 03:40:11.3 00:30:47.1
5 209 Kristanc Darko 1965 Foto Boni SLO 01:18:38.5 02:50:01.3 03:40:44.9 00:31:20.7
6 318 Iglič Tomaž 1965 Picerija Njamy SLO 01:15:43.6 02:02:18.9 03:42:01.7 00:32:37.5
7 224 Štular Miran 1960 JZ GRS Kranj SLO 01:19:26.7 02:51:00.1 03:42:30.2 00:33:06.0
8 225 Kren Robert 1966 Koroški teki SLO 01:18:41.8 02:54:18.2 03:48:50.3 00:39:26.1
9 283 Groblar Toni 1965 Cerkno SLO 01:22:17.1 02:07:31.6 02:52:50.5 03:53:08.7 00:43:44.5
10 319 Tavčar Brane 1958 LD Sorica SLO 01:16:00.3 02:03:43.5 02:53:59.7 03:53:34.6 00:44:10.4
11 316 Vavpetič Andrej 1960 Mici je zakon SLO 01:20:27.7 02:07:59.2 02:57:07.2 03:54:05.5 00:44:41.3
12 333 Orehek Stojan 1965 ŠD Bam.Bi SLO 01:18:19.8 02:07:21.9 02:54:32.7 03:55:22.6 00:45:58.4
13 353 Bajželj Blaž 1967 Zgornje Duplje SLO 01:21:01.3 02:10:48.3 02:58:43.1 03:56:21.9 00:46:57.7
14 249 Gorjanc Anton 1963 Tekaški forum SLO 01:25:00.0 02:14:55.5 03:01:06.5 03:57:27.6 00:48:03.4
15 233 Kodrič Bojan 1965 SLO 01:21:36.3 02:11:33.4 03:01:13.6 04:01:45.4 00:52:21.2
16 310 Zidar Andrej 1959 GRS Kranj SLO 01:25:53.7 02:15:08.5 03:04:22.2 04:01:55.9 00:52:31.7
17 244 Jekovec Peter 1965 SLO 01:24:16.5 02:14:51.6 03:04:18.3 04:02:27.9 00:53:03.7
18 277 Feldin Uroš 1959 Naklo SLO 01:28:36.4 03:08:51.2 04:04:54.6 00:55:30.4
19 351 Uršič Miranj 1962 Trisport SLO 01:21:16.5 02:11:22.7 04:09:03.9 00:59:39.7
20 271 Valant Frenk 1958 Avtomehanika Valant SLO 01:19:42.6 02:11:18.4 03:08:05.7 04:11:54.6 01:02:30.4
21 268 Klinc Jernej 1960 TK Loka - Orehovo SLO 01:17:22.2 02:08:34.2 03:02:28.7 04:13:08.8 01:03:44.6
22 324 Červ Tone 1966 Gorenjski glas SLO 01:25:49.5 02:18:45.8 03:09:38.8 04:15:40.8 01:06:16.6
23 307 Ramšak Franjo 1962 ŠD Izlake SLO 01:25:57.1 02:21:44.2 03:19:09.1 04:20:43.4 01:11:19.2
24 290 Kramar Bojan 1964 KGT Paprž SLO 01:31:07.1 02:26:05.2 03:18:02.7 04:20:54.6 01:11:30.4
25 235 Kotar Dušan 1963 Tekaški forum SLO 01:36:04.1 02:30:31.9 04:28:03.1 01:18:38.9
26 348 Cej Igor 1963 Hitre noge Senožeče SLO 01:35:55.9 02:30:22.5 04:30:39.6 01:21:15.4
27 346 Sajovic Borut 1960 Tržič SLO 01:31:03.6 02:26:01.7 03:19:57.9 04:33:06.5 01:23:42.3
28 274 Bogataj Bojan 1964 Tekaški forum SLO 01:38:18.7 02:37:51.4 03:34:12.1 04:36:34.8 01:27:10.6
29 208 Rolfe Leslie 1958 GBR 01:41:38.8 02:45:56.7 03:46:50.3 04:55:11.1 01:45:46.9
30 334 Peklaj Andrej 1961 SLO 01:42:25.3 02:46:33.9 04:57:02.3 01:47:38.1
31 230 Pirc Franci 1965 Tekaški forum SLO 01:41:11.4 02:45:59.6 03:43:37.8 05:00:17.5 01:50:53.3
32 255 Gale Rado 1961 Odvezani SLO 01:31:11.7 02:31:23.4 03:42:48.9 05:13:01.7 02:03:37.5
33 354 Sinreih Samo 1966 RPD dolga pot SLO 01:40:01.4 02:45:08.6 05:13:14.8 02:03:50.6
34 288 Potočnik Franci 1959 Naklo SLO 01:37:02.6 02:43:00.7 03:47:02.8 05:16:56.4 02:07:32.2
35 242 Uran Bojan 1958 Tekaški forum SLO 01:47:25.3 02:57:42.1 04:01:11.5 05:22:23.2 02:12:59.0
36 329 Modrijan Damjan 1966 SLO 01:51:00.7 04:24:13.6 05:56:25.4 02:47:01.2
36 330 Dolhar Igor 1961 SLO 01:51:31.9 03:07:53.3 04:14:09.2 05:56:25.4 02:47:01.2
38 298 Buh Milan 1962 SLO 01:53:43.6 04:30:50.4 06:20:02.8 03:10:38.6
39 241 Benke Zoltán 1966 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:20:27.2 07:22:33.4 04:13:09.2
ODST 221 Kožuh Jernej 1962 kljuka SLO 01:41:20.6 02:49:08.2 04:19:35.9 ODST 00:00:00.0
ODST 203 Hall David 1967 GBR 01:32:14.1 ODST 00:00:00.0

M30
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 245 Janjatovič Mirko 1971 KGT Papež SLO 01:05:54.3 02:23:38.7 03:09:17.5 00:00:00.0
2 306 Razpet Ivan 1974 Cerkno SLO 01:06:30.8 01:46:15.7 02:24:10.6 03:14:47.8 00:05:30.3
3 261 Robič Andrej 1976 ŠD Kranjska Gora SLO 01:07:49.7 02:31:53.8 03:19:07.9 00:09:50.4
4 259 Sojer Branko 1974 TK Šmarnogorska naveza SLO 01:10:26.6 01:53:05.1 02:34:35.5 03:22:51.4 00:13:33.9
5 210 Mikluš Aljoša 1976 SLO 01:11:26.7 01:53:27.4 02:34:44.2 03:23:58.7 00:14:41.2
6 337 Štendler Martin 1974 Šmarnogorska naveza SLO 01:09:46.8 01:52:32.5 02:34:27.6 03:26:17.6 00:17:00.1
6 325 Kuštrin David 1976 Jabka Rdejče SLO 01:12:20.5 01:55:57.6 02:37:02.9 03:26:17.6 00:17:00.1
8 355 Pintar Boštjan 1974 SLO 01:12:03.4 01:55:44.4 02:35:32.6 03:27:56.8 00:18:39.3
9 338 Žilavec Matjaž 1971 SLO 01:15:47.6 02:00:44.9 02:42:47.1 03:34:30.3 00:25:12.8
10 336 Ulamec Grega 1977 ŠD Zasip SLO 01:14:59.2 02:00:37.6 03:35:00.9 00:25:43.4
11 300 Udovič Klemen 1977 Intersport Mc Kinley SLO 01:11:06.7 01:55:52.8 02:39:29.9 03:35:48.4 00:26:30.9
12 262 Okorn Janez 1968 Kljuka SLO 01:15:39.3 02:49:52.8 03:42:52.7 00:33:35.2
13 352 Oblak Jure 1972 GRS Škofja Loka SLO 01:17:11.7 02:02:57.8 02:46:27.3 03:45:26.5 00:36:09.0
14 328 Majnik Matej 1970 Tekaški forum SLO 01:19:39.1 02:06:02.9 02:51:41.4 03:47:51.7 00:38:34.2
15 320 Kodrič Robert 1975 SLO 01:16:37.1 02:04:17.8 02:50:58.5 03:47:54.4 00:38:36.9
16 347 Rešek Matjaž 1970 SLO 01:18:46.1 02:05:38.8 02:51:01.6 03:54:42.7 00:45:25.2
16 299 Grohar Gregor 1976 SLO 01:19:25.4 02:05:41.5 02:51:14.6 03:54:42.7 00:45:25.2
18 222 Šporar Primož 1971 SLO 01:21:31.2 02:58:26.6 03:54:57.8 00:45:40.3
19 294 Hribernik Robert 1973 SLO 01:17:25.9 02:07:10.1 03:55:23.1 00:46:05.6
20 264 Mihelič Marjan 1968 Naklo SLO 01:24:01.7 02:14:39.1 03:04:21.7 04:02:27.9 00:53:10.4
21 260 Velikanje Janez 1973 Destroyer team SLO 01:20:03.7 02:11:30.7 03:01:10.9 04:02:56.1 00:53:38.6
22 366 Požun Florjan 1969 SLO 01:30:58.4 02:20:32.3 03:08:56.5 04:04:54.6 00:55:37.1
23 314 Pernar Stane 1968 AGP Pro SLO 01:21:20.7 02:11:39.4 03:03:01.6 04:07:30.6 00:58:13.1
24 213 Kemec Velimir 1976 Kranburn Raiders SLO 01:23:59.4 03:06:29.3 04:11:54.6 01:02:37.1
25 226 Krabonja Slavko 1969 SLO 01:26:20.6 04:16:40.6 01:07:23.1
25 269 Jurkošek Željko 1974 TK Loka - Orehovo SLO 01:30:15.1 02:24:33.9 03:19:21.2 04:16:40.6 01:07:23.1
27 240 Štern Mitja 1976 Vitezi dobrega teka SLO 01:32:57.3 02:25:58.5 03:16:53.8 04:17:30.8 01:08:13.3
28 204 Bonell Simon John 1975 Larkfield Athletics Club GBR 01:33:00.2 02:26:57.3 04:19:47.6 01:10:30.1
29 327 Lesjak Marko 1968 Kranj SLO 01:28:22.8 02:21:11.8 03:15:43.7 04:21:27.5 01:12:10.0
30 291 Renčelj Marko 1973 Tekaški forum SLO 01:36:02.2 02:30:34.6 03:21:24.2 04:22:43.4 01:13:25.9
31 370 Lah Klemen 1974 Waldorfska šola Lj SLO 01:25:16.2 04:29:36.5 01:20:19.0
32 313 Predalič Igor 1968 Vrhovci SLO 01:33:18.2 02:30:08.7 03:23:23.9 04:34:30.8 01:25:13.3
33 349 Verčič Klemen 1973 SLO 01:29:28.7 02:28:51.6 03:25:09.6 04:35:13.8 01:25:56.3
34 345 Smajič Aleš 1970 SLO 01:35:11.3 02:30:36.7 03:23:28.2 04:35:18.1 01:26:00.6
35 279 Jelenc Gregor 1973 Š.D.Pegaz SLO 01:31:42.1 02:29:16.2 03:32:20.8 04:39:46.3 01:30:28.8
36 281 Natlačen David 1977 SLO 01:35:07.2 02:37:35.4 04:53:05.9 01:43:48.4
37 223 Perrott James 1976 GBR 01:39:52.0 02:41:57.7 03:44:19.1 04:58:29.7 01:49:12.2
38 361 Zalokar Gregor 1977 SLO 01:42:20.1 02:45:03.9 03:47:07.1 04:58:47.8 01:49:30.3
39 356 Moretti Enrico 1971 ITA 01:34:54.7 02:34:59.6 03:43:52.3 05:02:24.2 01:53:06.7
40 216 Czerny Andrej 1969 Kraški Glas SLO 01:44:07.9 02:57:01.2 04:07:40.5 05:26:47.7 02:17:30.2
40 202 Mubi Primož 1975 SLO 01:44:42.1 02:53:24.6 04:05:35.9 05:26:47.7 02:17:30.2

M18
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 295 Kuhar Nejc 1985 GRS Jezersko SLO 01:02:50.7 02:17:29.4 03:04:15.2 00:00:00.0
2 342 Grmšek Jure 1981 SLO 01:11:19.5 01:56:03.1 02:37:40.1 03:41:37.7 00:37:22.5
3 369 Ivoševič Bojan 1978 AZ - Sljeme HRV 01:18:15.7 03:42:07.7 00:37:52.5
4 360 Purvys Virginijus 1980 LIT 01:27:45.6 02:15:26.1 02:58:38.7 03:51:55.2 00:47:40.0
5 228 Johnson Duncan 1978 Kranburn Raiders GBR 01:23:32.6 02:13:41.2 03:04:23.1 03:55:42.4 00:51:27.2
6 258 Kekuš Matej 1985 Tekaški forum SLO 01:26:06.0 02:14:36.6 03:04:23.9 04:11:32.7 01:07:17.5
7 363 Krč Jožef 1981 SLO 01:30:55.4 02:25:11.4 03:17:57.4 04:15:37.4 01:11:22.2
8 285 Valič Andraž 1979 SLO 01:35:02.7 02:25:24.4 03:15:14.3 04:19:41.9 01:15:26.7
9 282 Kumar Danijel 1989 TK Loka - Orehovo SLO 01:30:23.8 02:28:12.6 03:20:19.6 04:34:53.4 01:30:38.2
10 357 Gabršček Sašo 1982 SLO 01:42:23.2 02:45:06.2 04:58:47.8 01:54:32.6
11 326 Zajc Tadej 1980 Tekaški forum SLO 01:49:15.1 02:57:57.5 04:11:30.5 05:27:52.1 02:23:36.9
12 2 Puhar Primož 1978 Vitezi dobrega teka SLO 01:52:18.4 03:04:37.7 04:15:52.4 05:46:32.3 02:42:17.1


Razvrstitev po kategorijah na 50 km
Ž35
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 540 Stearns Annabelle 1970 GBR 02:50:44.5 03:43:18.2 04:36:38.8 05:29:59.7 00:00:00.0
2 588 Lapanja Marinka 1965 SLO 02:59:54.7 03:56:03.7 04:49:36.3 05:48:25.9 00:18:26.2
3 547 Trobec Simona 1970 SLO 03:11:51.8 04:08:41.3 05:01:39.3 06:01:38.3 00:31:38.6
4 515 Maliboska Irena 1965 Olympus marathon GRE 03:05:47.2 06:17:41.8 00:47:42.1
5 567 Arnež Teja 1961 SLO 03:14:42.1 05:15:57.7 06:21:32.8 00:51:33.1
6 593 Hafner Polona 1970 SLO 03:21:28.9 04:30:24.9 06:56:24.4 01:26:24.7
7 536 Lesnik Natalija 1972 MTB Koroška - Tekikoroške SLO 03:32:40.8 04:44:50.8 07:14:53.8 01:44:54.1
8 512 Sommeregger Martina Mickie 1957 AUT 03:48:28.9 05:20:14.6 08:03:14.5 02:33:14.8
9 584 Pocervina-koenig Liane 1967 Walfer Huesen LUX 03:43:28.1 05:14:11.8 08:07:48.2 02:37:48.5

Ž18
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 532 Naziemiec Daria 1976 Slimak Bytkow POL 05:34:23.4 07:54:20.3 00:00:00.0

M60
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 581 Kaučič Franc 1945 Klub trmastih SLO 03:17:22.3 04:18:52.8 06:32:46.6 00:00:00.0

M50
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 516 Venetikidis Dimitris 1956 Olympos Marathon GRE 02:38:16.9 03:27:29.4 04:20:40.4 05:17:51.5 00:00:00.0
2 577 Erlah Pavel 1948 PD Križe SLO 03:01:22.2 04:00:03.1 04:51:58.2 05:50:53.9 00:33:02.4
3 508 Speer Rudi 1952 TV Offenbach - Hundheim GER 03:10:16.7 04:08:34.5 06:13:01.3 00:55:09.8
4 518 Habjan Janko 1957 TK Abraham SLO 03:06:44.6 04:10:11.4 05:11:53.7 06:28:04.1 01:10:12.6
5 571 Košemrl Stojan 1956 SLO 03:08:23.7 06:36:32.4 01:18:40.9
6 524 Reid George 1957 Fleet Feet Triathletes SCO 03:11:03.1 06:48:36.9 01:30:45.4
7 520 Whitehead David 1948 GBR 03:32:36.4 04:45:58.6 07:17:04.2 01:59:12.7
ODST 570 Lotrič Marjan 1951 Gorenjski Glas SLO 02:56:24.9 04:08:48.3 ODST 00:00:00.0

M40
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 601 Pototschnig Reinhold 1965 AUT 02:38:43.7 03:34:28.1 04:21:47.6 05:17:07.7 00:00:00.0
2 575 Maraž Klavdij 1962 Filipides SLO 02:36:27.4 03:29:01.3 04:21:11.7 05:18:38.7 00:01:31.0
3 574 Tropper Erich 1960 HSVK"Helvetia" AUT 02:44:34.1 03:38:08.8 04:32:46.6 05:30:26.5 00:13:18.8
4 558 Brezovec Brane 1965 Hitre noge Senožeče SLO 02:57:34.6 03:57:10.4 05:53:22.5 00:36:14.8
5 507 Müller Andreas 1967 LV Laufliebchen GER 03:01:27.4 04:00:51.2 06:05:09.8 00:48:02.1
6 565 Drvarič Ivan 1964 Tekaški forum SLO 03:04:37.9 05:04:33.8 06:06:46.3 00:49:38.6
7 568 Arnež Marko 1959 SLO 03:07:13.2 04:06:14.2 05:03:34.5 06:07:10.2 00:50:02.5
8 544 Divjak Jože 1960 DMPC SLO 03:08:27.7 04:10:09.1 05:07:29.7 06:07:29.5 00:50:21.8
9 579 Nagy Robert 1967 Jászberény Triathlon HUN 03:04:45.7 04:11:17.8 05:13:26.4 06:14:54.5 00:57:46.8
10 587 Režonja Miro 1963 Tekaški forum SLO 03:10:51.6 04:08:58.2 05:10:32.7 06:15:38.2 00:58:30.5
11 545 Vašl Rudi 1959 ŠD Teš SLO 03:11:33.2 05:16:02.5 06:17:09.3 01:00:01.6
12 560 Požar Bojan 1963 Hitre noge SLO 03:17:34.4 06:25:36.5 01:08:28.8
13 586 Čufar Zdravko 1958 Tekaški forum SLO 03:14:23.2 04:16:11.7 05:17:22.9 06:26:34.0 01:09:26.3
14 563 Stariha Gorazd 1963 ŠD Podnart SLO 03:16:06.8 04:24:02.5 06:41:21.7 01:24:14.0
15 569 Schwalb Reinhold 1963 GER 03:11:18.1 06:43:23.9 01:26:16.2
16 542 Ikovic Igor 1967 Ravne na Koroškem SLO 03:16:25.1 04:27:19.3 06:49:24.9 01:32:17.2
17 590 Tedeško Valter 1960 Škofije SLO 03:21:21.2 04:30:40.7 06:51:40.7 01:34:33.0
18 594 Martini Mirco 1963 ITA 03:17:01.6 04:25:42.1 06:58:45.8 01:41:38.1
19 511 Lapajne Marko 1961 GER 03:30:46.0 04:43:51.2 07:10:51.9 01:53:44.2
20 526 Sirk Erih 1958 Prevalje SLO 03:13:10.7 04:24:45.1 07:13:17.3 01:56:09.6
21 502 Marjomäki Timo 1965 Häjyt FIN 03:39:29.4 07:27:40.6 02:10:32.9
22 523 Saker Doug 1963 Olney Recidivists GBR 03:34:22.3 05:04:44.6 07:34:49.3 02:17:41.6
23 531 Multan Tadeusz 1961 Slimak Bytkow POL 03:54:47.6 08:08:45.1 02:51:37.4

M30
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 534 Kuhar Goran 1974 Destroyer Kranj SLO 02:25:34.9 03:09:36.2 03:54:24.6 04:46:19.6 00:00:00.0
2 597 Andrejčič Martin 1977 SLO 02:32:56.5 03:59:31.7 04:50:58.1 00:04:38.5
3 527 Franceschini Fausto 1973 USA 02:35:47.2 03:27:16.8 04:10:37.5 05:03:39.6 00:17:20.0
4 538 Kosznovszki István 1974 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:40:34.3 03:29:12.1 04:14:17.7 05:08:35.1 00:22:15.5
5 559 Kralj Uroš Jože 1976 Vitezi dobrega teka SLO 02:38:10.3 03:29:52.9 04:17:01.7 05:12:14.3 00:25:54.7
6 506 Mederal Andrej 1968 Telekom Slovenije SLO 02:41:17.7 03:33:50.6 04:18:58.3 05:13:16.1 00:26:56.5
7 543 Kranjc Samuel 1975 SLO 02:40:57.2 03:29:49.1 04:17:28.7 05:15:26.8 00:29:07.2
8 580 Vidic David 1976 SLO 02:41:06.7 03:33:56.5 04:23:17.1 05:20:47.3 00:34:27.7
9 599 Žvanut Miran 1969 SLO 02:41:22.2 03:30:26.2 04:26:50.6 05:24:58.3 00:38:38.7
10 595 Hvala Valter 1968 Elektro Primorska SLO 02:38:40.9 03:27:27.1 04:22:01.5 05:33:50.4 00:47:30.8
11 561 Ličen Benedikt 1968 SLO 02:43:13.7 03:35:31.6 04:23:34.6 05:34:59.8 00:48:40.2
12 566 Pfeifer Peter 1976 SLO 02:43:22.6 03:42:09.2 04:38:19.7 05:45:55.7 00:59:36.1
13 517 Voulgaridis Xristos 1969 Marathon club OF Giannitsa GRE 03:05:17.5 05:00:01.5 06:04:37.5 01:18:17.9
14 549 Trobec Marjan 1969 Tekaški forum SLO 03:04:50.2 04:08:53.8 05:06:58.5 06:08:23.6 01:22:04.0
15 529 Hahn Sören 1971 GER 03:11:57.4 05:12:44.7 06:22:28.6 01:36:09.0
16 546 Gibbins Nick 1974 GBR 03:10:57.2 04:13:36.9 05:20:47.2 06:28:26.9 01:42:07.3
17 548 Ciesinski Mariusz 1970 Slimak Bytkow POL 03:07:15.4 06:34:30.4 01:48:10.8
18 530 Kubica Artur 1976 Slimak Bytkow POL 03:21:10.6 04:29:30.8 06:34:30.6 01:48:11.0
19 503 Zupančič Tomaž 1969 AD Olimpik SLO 03:15:37.1 04:30:02.1 06:51:23.1 02:05:03.5
20 501 Velikonja Igor 1976 ŠD Hitre noge SLO 02:58:02.3 04:11:14.8 07:03:24.9 02:17:05.3
21 533 Naziemiec Leszek 1974 Slimak Bytkow POL 03:21:33.7 04:37:06.3 07:03:58.3 02:17:38.7
22 573 Brne Peter 1976 Jebiga SLO 03:28:24.3 04:41:40.6 07:09:03.2 02:22:43.6
23 541 Roblek Marko 1976 Vitezi dobrega teka SLO 03:15:55.2 04:30:33.5 07:24:08.6 02:37:49.0
24 592 Ivnik Željko 1974 CRO 04:08:17.1 08:06:09.9 03:19:50.3
25 550 Gombár Gábor 1972 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 03:55:08.6 08:24:22.2 03:38:02.6
25 551 Orosz István 1969 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 03:55:03.6 08:24:22.2 03:38:02.6
26 596 Arhar Jozef 1969 Herstal BEL 09:08:16.7 04:21:57.1

M18
m. kat. št. štev. Priimek in Ime Letnik klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas zaost.
1 583 Kavčič Blaž 1984 Jabka Rdejče SLO 02:42:13.3 03:34:21.7 04:17:50.9 05:07:06.9 00:00:00.0
2 535 Senica Tomaž 1984 Koroški borci SLO 02:49:32.4 05:44:32.1 00:37:25.2
3 591 Kovačič Urban 1982 vitezi dobrega teka SLO 03:05:00.5 04:11:12.1 05:10:59.2 06:28:02.4 01:20:55.5
4 600 Part David 1981 HUN 03:13:42.7 04:19:00.7 06:36:43.8 01:29:36.9
5 521 Omejc Iztok 1979 SLO 03:13:51.6 06:39:40.7 01:32:33.8
6 572 Jarc Marko 1980 Športno društvo Repnje Dobruša SLO 03:28:29.5 04:41:45.6 07:09:03.2 02:01:56.3
7 514 Libin Christophe 1981 BEL 03:17:41.5 04:24:11.8 07:10:32.7 02:03:25.8
8 552 Markoč Teodor 1978 Vitezi Dobega Teka SLO 03:15:41.6 04:30:37.5 07:30:05.3 02:22:58.4



Razvrstitev - absolutno 35 km
Moški
m. abs. št. štev. Priimek in Ime Letnik kat klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas Zaost. abs.
1 295 Kuhar Nejc 1985 M18 GRS Jezersko SLO 01:02:50.7 02:17:29.4 03:04:15.2 00:00:00.0
2 245 Janjatovič Mirko 1971 M30 KGT Papež SLO 01:05:54.3 02:23:38.7 03:09:17.5 00:05:02.3
3 234 Primožič Bogdan 1963 M40 SLO 01:09:43.5 02:25:55.9 03:09:24.2 00:05:09.0
4 306 Razpet Ivan 1974 M30 Cerkno SLO 01:06:30.8 01:46:15.7 02:24:10.6 03:14:47.8 00:10:32.6
5 261 Robič Andrej 1976 M30 ŠD Kranjska Gora SLO 01:07:49.7 02:31:53.8 03:19:07.9 00:14:52.7
6 259 Sojer Branko 1974 M30 TK Šmarnogorska naveza SLO 01:10:26.6 01:53:05.1 02:34:35.5 03:22:51.4 00:18:36.2
7 210 Mikluš Aljoša 1976 M30 SLO 01:11:26.7 01:53:27.4 02:34:44.2 03:23:58.7 00:19:43.5
8 311 Koder Franci 1957 M50 Gorenjski glas SLO 01:11:30.6 01:55:47.8 02:35:35.6 03:24:28.3 00:20:13.1
9 337 Štendler Martin 1974 M30 Šmarnogorska naveza SLO 01:09:46.8 01:52:32.5 02:34:27.6 03:26:17.6 00:22:02.4
9 325 Kuštrin David 1976 M30 Jabka Rdejče SLO 01:12:20.5 01:55:57.6 02:37:02.9 03:26:17.6 00:22:02.4
11 355 Pintar Boštjan 1974 M30 SLO 01:12:03.4 01:55:44.4 02:35:32.6 03:27:56.8 00:23:41.6
12 252 Šavs Ivan 1956 M50 Powerfit SLO 01:11:13.2 01:56:21.8 02:37:58.7 03:28:40.7 00:24:25.5
13 254 Pobežin Robert 1966 M40 TK Šmarnogorska naveza SLO 01:12:37.8 02:39:21.1 03:31:09.3 00:26:54.1
14 205 Šturm Vencelj 1964 M40 AD Železniki SLO 01:14:23.9 03:31:38.6 00:27:23.4
15 338 Žilavec Matjaž 1971 M30 SLO 01:15:47.6 02:00:44.9 02:42:47.1 03:34:30.3 00:30:15.1
16 336 Ulamec Grega 1977 M30 ŠD Zasip SLO 01:14:59.2 02:00:37.6 03:35:00.9 00:30:45.7
17 300 Udovič Klemen 1977 M30 Intersport Mc Kinley SLO 01:11:06.7 01:55:52.8 02:39:29.9 03:35:48.4 00:31:33.2
18 289 Grašič Tone 1962 M40 Mlaka SLO 01:15:53.3 02:04:03.4 02:48:08.1 03:40:11.3 00:35:56.1
19 209 Kristanc Darko 1965 M40 Foto Boni SLO 01:18:38.5 02:50:01.3 03:40:44.9 00:36:29.7
20 342 Grmšek Jure 1981 M18 SLO 01:11:19.5 01:56:03.1 02:37:40.1 03:41:37.7 00:37:22.5
21 318 Iglič Tomaž 1965 M40 Picerija Njamy SLO 01:15:43.6 02:02:18.9 03:42:01.7 00:37:46.5
22 369 Ivoševič Bojan 1978 M18 AZ - Sljeme HRV 01:18:15.7 03:42:07.7 00:37:52.5
23 224 Štular Miran 1960 M40 JZ GRS Kranj SLO 01:19:26.7 02:51:00.1 03:42:30.2 00:38:15.0
24 262 Okorn Janez 1968 M30 Kljuka SLO 01:15:39.3 02:49:52.8 03:42:52.7 00:38:37.5
25 340 Pudgar Danilo 1952 M50 TD Burja Vipava SLO 01:14:28.6 02:02:16.7 03:44:52.6 00:40:37.4
26 352 Oblak Jure 1972 M30 GRS Škofja Loka SLO 01:17:11.7 02:02:57.8 02:46:27.3 03:45:26.5 00:41:11.3
27 251 Udovič Janez 1953 M50 Powerfit SLO 01:18:18.3 02:05:46.7 02:50:30.8 03:45:34.2 00:41:19.0
28 328 Majnik Matej 1970 M30 Tekaški forum SLO 01:19:39.1 02:06:02.9 02:51:41.4 03:47:51.7 00:43:36.5
29 320 Kodrič Robert 1975 M30 SLO 01:16:37.1 02:04:17.8 02:50:58.5 03:47:54.4 00:43:39.2
30 225 Kren Robert 1966 M40 Koroški teki SLO 01:18:41.8 02:54:18.2 03:48:50.3 00:44:35.1
31 360 Purvys Virginijus 1980 M18 LIT 01:27:45.6 02:15:26.1 02:58:38.7 03:51:55.2 00:47:40.0
32 283 Groblar Toni 1965 M40 Cerkno SLO 01:22:17.1 02:07:31.6 02:52:50.5 03:53:08.7 00:48:53.5
33 319 Tavčar Brane 1958 M40 LD Sorica SLO 01:16:00.3 02:03:43.5 02:53:59.7 03:53:34.6 00:49:19.4
34 316 Vavpetič Andrej 1960 M40 Mici je zakon SLO 01:20:27.7 02:07:59.2 02:57:07.2 03:54:05.5 00:49:50.3
35 347 Rešek Matjaž 1970 M30 SLO 01:18:46.1 02:05:38.8 02:51:01.6 03:54:42.7 00:50:27.5
35 299 Grohar Gregor 1976 M30 SLO 01:19:25.4 02:05:41.5 02:51:14.6 03:54:42.7 00:50:27.5
37 222 Šporar Primož 1971 M30 SLO 01:21:31.2 02:58:26.6 03:54:57.8 00:50:42.6
38 333 Orehek Stojan 1965 M40 ŠD Bam.Bi SLO 01:18:19.8 02:07:21.9 02:54:32.7 03:55:22.6 00:51:07.4
39 294 Hribernik Robert 1973 M30 SLO 01:17:25.9 02:07:10.1 03:55:23.1 00:51:07.9
40 228 Johnson Duncan 1978 M18 Kranburn Raiders GBR 01:23:32.6 02:13:41.2 03:04:23.1 03:55:42.4 00:51:27.2
41 353 Bajželj Blaž 1967 M40 Zgornje Duplje SLO 01:21:01.3 02:10:48.3 02:58:43.1 03:56:21.9 00:52:06.7
42 322 Poljanec Janez 1953 M50 ŠD Senica SLO 01:24:13.5 02:13:37.1 03:01:01.1 03:57:22.7 00:53:07.5
43 249 Gorjanc Anton 1963 M40 Tekaški forum SLO 01:25:00.0 02:14:55.5 03:01:06.5 03:57:27.6 00:53:12.4
44 233 Kodrič Bojan 1965 M40 SLO 01:21:36.3 02:11:33.4 03:01:13.6 04:01:45.4 00:57:30.2
45 310 Zidar Andrej 1959 M40 GRS Kranj SLO 01:25:53.7 02:15:08.5 03:04:22.2 04:01:55.9 00:57:40.7
46 244 Jekovec Peter 1965 M40 SLO 01:24:16.5 02:14:51.6 03:04:18.3 04:02:27.9 00:58:12.7
46 264 Mihelič Marjan 1968 M30 Naklo SLO 01:24:01.7 02:14:39.1 03:04:21.7 04:02:27.9 00:58:12.7
48 260 Velikanje Janez 1973 M30 Destroyer team SLO 01:20:03.7 02:11:30.7 03:01:10.9 04:02:56.1 00:58:40.9
49 277 Feldin Uroš 1959 M40 Naklo SLO 01:28:36.4 03:08:51.2 04:04:54.6 01:00:39.4
49 366 Požun Florjan 1969 M30 SLO 01:30:58.4 02:20:32.3 03:08:56.5 04:04:54.6 01:00:39.4
51 302 Mrak Boris 1949 M50 Tminski migavci SLO 01:26:10.2 02:19:12.8 03:09:12.8 04:05:09.4 01:00:54.2
52 314 Pernar Stane 1968 M30 AGP Pro SLO 01:21:20.7 02:11:39.4 03:03:01.6 04:07:30.6 01:03:15.4
53 351 Uršič Miranj 1962 M40 Trisport SLO 01:21:16.5 02:11:22.7 04:09:03.9 01:04:48.7
54 308 Jerič Anton 1956 M50 SLO 01:28:19.9 02:21:06.8 03:10:59.2 04:09:38.9 01:05:23.7
55 315 Kerkez Vinko 1955 M50 Kljuke SLO 01:22:39.1 02:12:50.8 03:03:14.2 04:10:44.2 01:06:29.0
56 258 Kekuš Matej 1985 M18 Tekaški forum SLO 01:26:06.0 02:14:36.6 03:04:23.9 04:11:32.7 01:07:17.5
57 213 Kemec Velimir 1976 M30 Kranburn Raiders SLO 01:23:59.4 03:06:29.3 04:11:54.6 01:07:39.4
57 271 Valant Frenk 1958 M40 Avtomehanika Valant SLO 01:19:42.6 02:11:18.4 03:08:05.7 04:11:54.6 01:07:39.4
59 323 Rupnik Beno 1957 M50 SLO 01:24:51.7 02:18:48.3 03:10:17.5 04:13:05.8 01:08:50.6
60 268 Klinc Jernej 1960 M40 TK Loka - Orehovo SLO 01:17:22.2 02:08:34.2 03:02:28.7 04:13:08.8 01:08:53.6
61 304 Pintar Mirko 1947 M60 ŠD Pungert SLO 01:28:08.2 02:20:53.9 03:11:19.4 04:13:12.6 01:08:57.4
62 363 Krč Jožef 1981 M18 SLO 01:30:55.4 02:25:11.4 03:17:57.4 04:15:37.4 01:11:22.2
63 324 Červ Tone 1966 M40 Gorenjski glas SLO 01:25:49.5 02:18:45.8 03:09:38.8 04:15:40.8 01:11:25.6
64 269 Jurkošek Željko 1974 M30 TK Loka - Orehovo SLO 01:30:15.1 02:24:33.9 03:19:21.2 04:16:40.6 01:12:25.4
64 226 Krabonja Slavko 1969 M30 SLO 01:26:20.6 04:16:40.6 01:12:25.4
66 317 Kovačevič Dane 1955 M50 Alpe sport SLO 01:26:27.8 02:20:41.5 03:13:12.9 04:16:58.9 01:12:43.7
67 240 Štern Mitja 1976 M30 Vitezi dobrega teka SLO 01:32:57.3 02:25:58.5 03:16:53.8 04:17:30.8 01:13:15.6
68 285 Valič Andraž 1979 M18 SLO 01:35:02.7 02:25:24.4 03:15:14.3 04:19:41.9 01:15:26.7
69 204 Bonell Simon John 1975 M30 Larkfield Athletics Club GBR 01:33:00.2 02:26:57.3 04:19:47.6 01:15:32.4
70 307 Ramšak Franjo 1962 M40 ŠD Izlake SLO 01:25:57.1 02:21:44.2 03:19:09.1 04:20:43.4 01:16:28.2
71 290 Kramar Bojan 1964 M40 KGT Paprž SLO 01:31:07.1 02:26:05.2 03:18:02.7 04:20:54.6 01:16:39.4
72 287 Jerman Riko 1952 M50 Pustolovec rajd SLO 01:28:17.5 02:21:49.2 03:16:57.7 04:21:19.1 01:17:03.9
73 250 Boris Stropnik 1954 M50 Acman SLO 01:25:46.5 03:13:09.6 04:21:22.6 01:17:07.4
74 327 Lesjak Marko 1968 M30 Kranj SLO 01:28:22.8 02:21:11.8 03:15:43.7 04:21:27.5 01:17:12.3
75 305 Rožič Luka 1946 M60 GRS Tržič SLO 01:27:19.6 02:20:49.9 03:16:33.9 04:22:23.1 01:18:07.9
76 291 Renčelj Marko 1973 M30 Tekaški forum SLO 01:36:02.2 02:30:34.6 03:21:24.2 04:22:43.4 01:18:28.2
77 235 Kotar Dušan 1963 M40 Tekaški forum SLO 01:36:04.1 02:30:31.9 04:28:03.1 01:23:47.9
78 370 Lah Klemen 1974 M30 Waldorfska šola Lj SLO 01:25:16.2 04:29:36.5 01:25:21.3
79 206 Knavs Anton 1956 M50 Kljuka SLO 01:30:34.7 02:28:23.3 04:30:17.7 01:26:02.5
80 348 Cej Igor 1963 M40 Hitre noge Senožeče SLO 01:35:55.9 02:30:22.5 04:30:39.6 01:26:24.4
81 332 Mubi Drago 1955 M50 Klub trmastih SLO 01:30:26.1 02:28:06.6 03:20:00.6 04:31:20.3 01:27:05.1
82 346 Sajovic Borut 1960 M40 Tržič SLO 01:31:03.6 02:26:01.7 03:19:57.9 04:33:06.5 01:28:51.3
83 313 Predalič Igor 1968 M30 Vrhovci SLO 01:33:18.2 02:30:08.7 03:23:23.9 04:34:30.8 01:30:15.6
84 282 Kumar Danijel 1989 M18 TK Loka - Orehovo SLO 01:30:23.8 02:28:12.6 03:20:19.6 04:34:53.4 01:30:38.2
85 349 Verčič Klemen 1973 M30 SLO 01:29:28.7 02:28:51.6 03:25:09.6 04:35:13.8 01:30:58.6
86 345 Smajič Aleš 1970 M30 SLO 01:35:11.3 02:30:36.7 03:23:28.2 04:35:18.1 01:31:02.9
87 274 Bogataj Bojan 1964 M40 Tekaški forum SLO 01:38:18.7 02:37:51.4 03:34:12.1 04:36:34.8 01:32:19.6
88 368 Bizjak Martin 1947 M60 Škofja Loka SLO 01:33:16.2 04:39:03.1 01:34:47.9
89 279 Jelenc Gregor 1973 M30 Š.D.Pegaz SLO 01:31:42.1 02:29:16.2 03:32:20.8 04:39:46.3 01:35:31.1
90 362 Vrhunc Jože 1948 M50 SLO 01:34:31.5 02:36:04.8 03:35:19.4 04:41:50.7 01:37:35.5
91 265 Reš Jaka 1935 M60 Gorenjski glas SLO 01:39:00.1 02:44:28.9 04:52:54.5 01:48:39.3
92 281 Natlačen David 1977 M30 SLO 01:35:07.2 02:37:35.4 04:53:05.9 01:48:50.7
93 208 Rolfe Leslie 1958 M40 GBR 01:41:38.8 02:45:56.7 03:46:50.3 04:55:11.1 01:50:55.9
94 334 Peklaj Andrej 1961 M40 SLO 01:42:25.3 02:46:33.9 04:57:02.3 01:52:47.1
95 223 Perrott James 1976 M30 GBR 01:39:52.0 02:41:57.7 03:44:19.1 04:58:29.7 01:54:14.5
96 367 Krajnik Marjan 1947 M60 SLO 01:36:59.9 02:41:34.5 03:44:48.4 04:58:40.6 01:54:25.4
97 361 Zalokar Gregor 1977 M30 SLO 01:42:20.1 02:45:03.9 03:47:07.1 04:58:47.8 01:54:32.6
97 357 Gabršček Sašo 1982 M18 SLO 01:42:23.2 02:45:06.2 04:58:47.8 01:54:32.6
99 230 Pirc Franci 1965 M40 Tekaški forum SLO 01:41:11.4 02:45:59.6 03:43:37.8 05:00:17.5 01:56:02.3
100 356 Moretti Enrico 1971 M30 ITA 01:34:54.7 02:34:59.6 03:43:52.3 05:02:24.2 01:58:09.0
101 255 Gale Rado 1961 M40 Odvezani SLO 01:31:11.7 02:31:23.4 03:42:48.9 05:13:01.7 02:08:46.5
102 354 Sinreih Samo 1966 M40 RPD dolga pot SLO 01:40:01.4 02:45:08.6 05:13:14.8 02:08:59.6
103 288 Potočnik Franci 1959 M40 Naklo SLO 01:37:02.6 02:43:00.7 03:47:02.8 05:16:56.4 02:12:41.2
104 242 Uran Bojan 1958 M40 Tekaški forum SLO 01:47:25.3 02:57:42.1 04:01:11.5 05:22:23.2 02:18:08.0
105 202 Mubi Primož 1975 M30 SLO 01:44:42.1 02:53:24.6 04:05:35.9 05:26:47.7 02:22:32.5
105 216 Czerny Andrej 1969 M30 Kraški Glas SLO 01:44:07.9 02:57:01.2 04:07:40.5 05:26:47.7 02:22:32.5
107 326 Zajc Tadej 1980 M18 Tekaški forum SLO 01:49:15.1 02:57:57.5 04:11:30.5 05:27:52.1 02:23:36.9
108 2 Puhar Primož 1978 M18 Vitezi dobrega teka SLO 01:52:18.4 03:04:37.7 04:15:52.4 05:46:32.3 02:42:17.1
108 256 Pukl Franc 1950 M50 Vitezi dobrega teka SLO 01:43:11.4 02:50:25.8 04:15:56.2 05:46:32.3 02:42:17.1
110 330 Dolhar Igor 1961 M40 SLO 01:51:31.9 03:07:53.3 04:14:09.2 05:56:25.4 02:52:10.2
110 329 Modrijan Damjan 1966 M40 SLO 01:51:00.7 04:24:13.6 05:56:25.4 02:52:10.2
112 298 Buh Milan 1962 M40 SLO 01:53:43.6 04:30:50.4 06:20:02.8 03:15:47.6
113 241 Benke Zoltán 1966 M40 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:20:27.2 07:22:33.4 04:18:18.2
ODST 221 Kožuh Jernej 1962 M40 kljuka SLO 01:41:20.6 02:49:08.2 04:19:35.9 ODST 00:00:00.0
ODST 203 Hall David 1967 M40 GBR 01:32:14.1 ODST 00:00:00.0

Ženske
m. abs. št. štev. Priimek in Ime Letnik kat klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas Zaost. abs.
1 350 Šuštaršič Mateja 1973 Ž18 AK Portovald SLO 01:15:36.8 02:02:10.6 03:34:11.5 00:00:00.0
2 309 Novak Špela 1987 Ž18 AK Triglav Kranj SLO 01:19:12.3 02:06:32.4 02:54:10.9 03:50:10.3 00:15:58.8
3 272 Balant Zinka 1968 Ž35 Tekaški forum /DTV partizan Lovrenc na Pohorju SLO 03:11:23.1 04:12:03.8 00:37:52.3
4 301 Kofol Jolanda 1960 Ž35 Tminski migavci SLO 01:28:05.3 02:22:10.4 03:11:15.8 04:15:35.8 00:41:24.3
5 248 Bergant Željka 1973 Ž18 SLO 01:33:07.7 02:28:30.1 03:21:17.4 04:22:07.1 00:47:55.6
6 321 Šorli Marta 1962 Ž35 SLO 01:33:50.6 02:29:41.4 03:22:57.8 04:23:38.2 00:49:26.7
7 364 Jelovčan Ana 1966 Ž35 SLO 01:33:47.9 02:30:29.1 03:23:37.5 04:34:30.8 01:00:19.3
8 297 Jensterle Marjeta 1967 Ž35 ŠD Zali Log SLO 01:40:47.1 02:38:24.9 03:33:02.7 04:35:31.4 01:01:19.9
9 201 Bonell Elizabeth 1976 Ž18 Larkfield Athletics Club GBR 01:34:34.4 02:37:26.7 03:34:27.7 04:35:48.3 01:01:36.8
10 263 Zajec Jera 1979 Ž18 Živa voda SLO 01:31:21.5 02:28:26.9 03:21:13.7 04:36:22.7 01:02:11.2
11 335 Grm Olga 1949 Ž35 Klub trmastih SLO 01:29:15.1 02:31:31.4 03:32:10.4 04:41:06.4 01:06:54.9
12 303 Simjanov Nataša 1978 Ž18 SLO 01:39:03.6 02:38:04.5 03:34:06.5 04:41:40.8 01:07:29.3
13 312 Šket Motnikar Barbara 1964 Ž35 SLO 01:41:24.3 02:43:11.4 04:49:04.1 01:14:52.6
14 276 Šulek Suzana 1968 Ž35 Tekaški forum / DTV Lovrenc na Pohorju SLO 01:41:01.9 02:43:29.5 04:49:40.9 01:15:29.4
15 358 Bajec Klara 1972 Ž35 SLO 01:44:56.4 02:50:28.8 04:59:25.6 01:25:14.1
16 227 Vavpetič Darja 1964 Ž35 Mici je zakon SLO 01:42:13.9 02:51:28.1 05:07:01.5 01:32:50.0
17 236 Pribéli Ildikó 1971 Ž35 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:41:48.9 03:49:20.8 05:07:51.1 01:33:39.6
18 218 Mills Samantha 1976 Ž18 Kent Police GBR 01:43:54.7 02:51:35.8 03:58:36.4 05:11:47.4 01:37:35.9
19 215 Pevc Jana 1973 Ž18 SLO 01:44:36.9 02:57:16.6 04:07:43.7 05:26:47.7 01:52:36.2
20 243 Uran Mojca 1964 Ž35 Tekaški forum SLO 01:49:05.8 02:59:38.3 04:11:59.6 05:29:02.5 01:54:51.0
21 280 Teran Irena 1962 Ž35 SLO 01:50:38.9 04:14:54.9 05:37:09.5 02:02:58.0
22 238 Halász Emese 1976 Ž18 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 01:45:41.2 02:54:53.8 04:09:25.1 05:40:16.8 02:06:05.3
23 231 Beeby Sally 1964 Ž35 Larkfield AC GBR 01:53:04.7 04:26:01.4 05:46:59.4 02:12:47.9
24 331 Draksler Marta 1964 Ž35 SLO 01:51:20.6 03:08:01.3 04:25:11.4 05:51:20.8 02:17:09.3
25 341 Božič Pudgar Sonja 1954 Ž35 TD Burja vipava SLO 01:50:56.5 03:08:42.2 04:34:35.6 06:09:10.8 02:34:59.3
26 273 Gojkovič Natalija 1966 Ž35 SLO 02:12:17.1 03:40:03.7 06:28:30.8 02:54:19.3
27 237 Szeleczky Tímea 1973 Ž18 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:20:15.4 07:22:33.4 03:48:21.9

Razvrstitev - absolutno 50 km
Moški
m. abs. št. štev. Priimek in Ime Letnik kat klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas Zaost. abs.
1 534 Kuhar Goran 1974 M30 Destroyer Kranj SLO 02:25:34.9 03:09:36.2 03:54:24.6 04:46:19.6 00:00:00.0
2 597 Andrejčič Martin 1977 M30 SLO 02:32:56.5 03:59:31.7 04:50:58.1 00:04:38.5
3 527 Franceschini Fausto 1973 M30 USA 02:35:47.2 03:27:16.8 04:10:37.5 05:03:39.6 00:17:20.0
4 583 Kavčič Blaž 1984 M18 Jabka Rdejče SLO 02:42:13.3 03:34:21.7 04:17:50.9 05:07:06.9 00:20:47.3
5 538 Kosznovszki István 1974 M30 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 02:40:34.3 03:29:12.1 04:14:17.7 05:08:35.1 00:22:15.5
6 559 Kralj Uroš Jože 1976 M30 Vitezi dobrega teka SLO 02:38:10.3 03:29:52.9 04:17:01.7 05:12:14.3 00:25:54.7
7 506 Mederal Andrej 1968 M30 Telekom Slovenije SLO 02:41:17.7 03:33:50.6 04:18:58.3 05:13:16.1 00:26:56.5
8 543 Kranjc Samuel 1975 M30 SLO 02:40:57.2 03:29:49.1 04:17:28.7 05:15:26.8 00:29:07.2
9 601 Pototschnig Reinhold 1965 M40 AUT 02:38:43.7 03:34:28.1 04:21:47.6 05:17:07.7 00:30:48.1
10 516 Venetikidis Dimitris 1956 M50 Olympos Marathon GRE 02:38:16.9 03:27:29.4 04:20:40.4 05:17:51.5 00:31:31.9
11 575 Maraž Klavdij 1962 M40 Filipides SLO 02:36:27.4 03:29:01.3 04:21:11.7 05:18:38.7 00:32:19.1
12 580 Vidic David 1976 M30 SLO 02:41:06.7 03:33:56.5 04:23:17.1 05:20:47.3 00:34:27.7
13 599 Žvanut Miran 1969 M30 SLO 02:41:22.2 03:30:26.2 04:26:50.6 05:24:58.3 00:38:38.7
14 574 Tropper Erich 1960 M40 HSVK"Helvetia" AUT 02:44:34.1 03:38:08.8 04:32:46.6 05:30:26.5 00:44:06.9
15 595 Hvala Valter 1968 M30 Elektro Primorska SLO 02:38:40.9 03:27:27.1 04:22:01.5 05:33:50.4 00:47:30.8
16 561 Ličen Benedikt 1968 M30 SLO 02:43:13.7 03:35:31.6 04:23:34.6 05:34:59.8 00:48:40.2
17 535 Senica Tomaž 1984 M18 Koroški borci SLO 02:49:32.4 05:44:32.1 00:58:12.5
18 566 Pfeifer Peter 1976 M30 SLO 02:43:22.6 03:42:09.2 04:38:19.7 05:45:55.7 00:59:36.1
19 577 Erlah Pavel 1948 M50 PD Križe SLO 03:01:22.2 04:00:03.1 04:51:58.2 05:50:53.9 01:04:34.3
20 558 Brezovec Brane 1965 M40 Hitre noge Senožeče SLO 02:57:34.6 03:57:10.4 05:53:22.5 01:07:02.9
21 517 Voulgaridis Xristos 1969 M30 Marathon club OF Giannitsa GRE 03:05:17.5 05:00:01.5 06:04:37.5 01:18:17.9
22 507 Müller Andreas 1967 M40 LV Laufliebchen GER 03:01:27.4 04:00:51.2 06:05:09.8 01:18:50.2
23 565 Drvarič Ivan 1964 M40 Tekaški forum SLO 03:04:37.9 05:04:33.8 06:06:46.3 01:20:26.7
24 568 Arnež Marko 1959 M40 SLO 03:07:13.2 04:06:14.2 05:03:34.5 06:07:10.2 01:20:50.6
25 544 Divjak Jože 1960 M40 DMPC SLO 03:08:27.7 04:10:09.1 05:07:29.7 06:07:29.5 01:21:09.9
26 549 Trobec Marjan 1969 M30 Tekaški forum SLO 03:04:50.2 04:08:53.8 05:06:58.5 06:08:23.6 01:22:04.0
27 508 Speer Rudi 1952 M50 TV Offenbach - Hundheim GER 03:10:16.7 04:08:34.5 06:13:01.3 01:26:41.7
28 579 Nagy Robert 1967 M40 Jászberény Triathlon HUN 03:04:45.7 04:11:17.8 05:13:26.4 06:14:54.5 01:28:34.9
29 587 Režonja Miro 1963 M40 Tekaški forum SLO 03:10:51.6 04:08:58.2 05:10:32.7 06:15:38.2 01:29:18.6
30 545 Vašl Rudi 1959 M40 ŠD Teš SLO 03:11:33.2 05:16:02.5 06:17:09.3 01:30:49.7
31 529 Hahn Sören 1971 M30 GER 03:11:57.4 05:12:44.7 06:22:28.6 01:36:09.0
32 560 Požar Bojan 1963 M40 Hitre noge SLO 03:17:34.4 06:25:36.5 01:39:16.9
33 586 Čufar Zdravko 1958 M40 Tekaški forum SLO 03:14:23.2 04:16:11.7 05:17:22.9 06:26:34.0 01:40:14.4
34 591 Kovačič Urban 1982 M18 vitezi dobrega teka SLO 03:05:00.5 04:11:12.1 05:10:59.2 06:28:02.4 01:41:42.8
35 518 Habjan Janko 1957 M50 TK Abraham SLO 03:06:44.6 04:10:11.4 05:11:53.7 06:28:04.1 01:41:44.5
36 546 Gibbins Nick 1974 M30 GBR 03:10:57.2 04:13:36.9 05:20:47.2 06:28:26.9 01:42:07.3
37 581 Kaučič Franc 1945 M60 Klub trmastih SLO 03:17:22.3 04:18:52.8 06:32:46.6 01:46:27.0
38 548 Ciesinski Mariusz 1970 M30 Slimak Bytkow POL 03:07:15.4 06:34:30.4 01:48:10.8
39 530 Kubica Artur 1976 M30 Slimak Bytkow POL 03:21:10.6 04:29:30.8 06:34:30.6 01:48:11.0
40 571 Košemrl Stojan 1956 M50 SLO 03:08:23.7 06:36:32.4 01:50:12.8
41 600 Part David 1981 M18 HUN 03:13:42.7 04:19:00.7 06:36:43.8 01:50:24.2
42 521 Omejc Iztok 1979 M18 SLO 03:13:51.6 06:39:40.7 01:53:21.1
43 563 Stariha Gorazd 1963 M40 ŠD Podnart SLO 03:16:06.8 04:24:02.5 06:41:21.7 01:55:02.1
44 569 Schwalb Reinhold 1963 M40 GER 03:11:18.1 06:43:23.9 01:57:04.3
45 524 Reid George 1957 M50 Fleet Feet Triathletes SCO 03:11:03.1 06:48:36.9 02:02:17.3
46 542 Ikovic Igor 1967 M40 Ravne na Koroškem SLO 03:16:25.1 04:27:19.3 06:49:24.9 02:03:05.3
47 503 Zupančič Tomaž 1969 M30 AD Olimpik SLO 03:15:37.1 04:30:02.1 06:51:23.1 02:05:03.5
48 590 Tedeško Valter 1960 M40 Škofije SLO 03:21:21.2 04:30:40.7 06:51:40.7 02:05:21.1
49 594 Martini Mirco 1963 M40 ITA 03:17:01.6 04:25:42.1 06:58:45.8 02:12:26.2
50 501 Velikonja Igor 1976 M30 ŠD Hitre noge SLO 02:58:02.3 04:11:14.8 07:03:24.9 02:17:05.3
51 533 Naziemiec Leszek 1974 M30 Slimak Bytkow POL 03:21:33.7 04:37:06.3 07:03:58.3 02:17:38.7
52 573 Brne Peter 1976 M30 Jebiga SLO 03:28:24.3 04:41:40.6 07:09:03.2 02:22:43.6
52 572 Jarc Marko 1980 M18 Športno društvo Repnje Dobruša SLO 03:28:29.5 04:41:45.6 07:09:03.2 02:22:43.6
54 514 Libin Christophe 1981 M18 BEL 03:17:41.5 04:24:11.8 07:10:32.7 02:24:13.1
55 511 Lapajne Marko 1961 M40 GER 03:30:46.0 04:43:51.2 07:10:51.9 02:24:32.3
56 526 Sirk Erih 1958 M40 Prevalje SLO 03:13:10.7 04:24:45.1 07:13:17.3 02:26:57.7
57 520 Whitehead David 1948 M50 GBR 03:32:36.4 04:45:58.6 07:17:04.2 02:30:44.6
58 541 Roblek Marko 1976 M30 Vitezi dobrega teka SLO 03:15:55.2 04:30:33.5 07:24:08.6 02:37:49.0
59 502 Marjomäki Timo 1965 M40 Häjyt FIN 03:39:29.4 07:27:40.6 02:41:21.0
60 552 Markoč Teodor 1978 M18 Vitezi Dobega Teka SLO 03:15:41.6 04:30:37.5 07:30:05.3 02:43:45.7
61 523 Saker Doug 1963 M40 Olney Recidivists GBR 03:34:22.3 05:04:44.6 07:34:49.3 02:48:29.7
62 592 Ivnik Željko 1974 M30 CRO 04:08:17.1 08:06:09.9 03:19:50.3
63 531 Multan Tadeusz 1961 M40 Slimak Bytkow POL 03:54:47.6 08:08:45.1 03:22:25.5
64 551 Orosz István 1969 M30 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 03:55:03.6 08:24:22.2 03:38:02.6
64 550 Gombár Gábor 1972 M30 PÉNZÜGYŐR SE. HUN 03:55:08.6 08:24:22.2 03:38:02.6
65 596 Arhar Jozef 1969 M30 Herstal BEL 09:08:16.7 04:21:57.1
ODST 570 Lotrič Marjan 1951 M50 Gorenjski glas SLO 02:56:24.9 04:08:48.3 ODST 00:00:00.0

Ženske
m. abs. št. štev. Priimek in Ime Letnik kat klub/kraj država Šija Sp. dolga njiva Pečovnik čas Zaost. abs.
1 540 Stearns Annabelle 1970 Ž35 GBR 02:50:44.5 03:43:18.2 04:36:38.8 05:29:59.7 00:00:00.0
2 588 Lapanja Marinka 1965 Ž35 SLO 02:59:54.7 03:56:03.7 04:49:36.3 05:48:25.9 00:18:26.2
3 547 Trobec Simona 1970 Ž35 SLO 03:11:51.8 04:08:41.3 05:01:39.3 06:01:38.3 00:31:38.6
4 515 Maliboska Irena 1965 Ž35 Olympus marathon GRE 03:05:47.2 06:17:41.8 00:47:42.1
5 567 Arnež Teja 1961 Ž35 SLO 03:14:42.1 05:15:57.7 06:21:32.8 00:51:33.1
6 593 Hafner Polona 1970 Ž35 SLO 03:21:28.9 04:30:24.9 06:56:24.4 01:26:24.7
7 536 Lesnik Natalija 1972 Ž35 MTB Koroška - Tekikoroške SLO 03:32:40.8 04:44:50.8 07:14:53.8 01:44:54.1
8 532 Naziemiec Daria 1976 Ž18 Slimak Bytkow POL 05:34:23.4 07:54:20.3 02:24:20.6
9 512 Sommeregger Martina Mickie 1957 Ž35 AUT 03:48:28.9 05:20:14.6 08:03:14.5 02:33:14.8
10 584 Pocervina-koenig Liane 1967 Ž35 Walfer Huesen LUX 03:43:28.1 05:14:11.8 08:07:48.2 02:37:48.5